SmartMi відкриває магазини окремо від Xiaomi

25 Грудень 2018

Коментарі:

0
 25 Грудня, 2018
 0
Категорія: Новини

Компанія-партнер екосистеми MiJia відправляється у сольну подорож. Один з перших партнерів компанії Xiaomi, продукція якого стала основою екосистеми розумного дому, відкриває власні монобрендові магазини.

Ми знаємо цей бренд за їх якісною технікою для дому – розумними вентиляторами, кондиціонерами та очищувачами повітря, що продаються в Україні під брендами SmartMi та Zhimi.

Ми вже багато розповідали про ці пристрої, але треба відзначити, що ця компанія має в асортименті набагато більше корисних девайсів.

І головне, в Україні є офіційний дистриб’ютор техніки SmartMi. Це магазини MIOT.UA, що пропонують українцям найширший асортимент техніки розумного дому, а також, аудіо-пристрої, одяг, посуд, смартфони та фітнес-браслети та розумні годинники, вироблені брендами, що входять до екосистеми розумного дому MiJia, та інших популярних брендів з Піднебесної.

Напередодні нового року та Різдвяних свят купити найкращі подарунки для домогосподарок та гаджетоманів можна в магазинах екосистеми Інтернету речей. І зокрема продукція SmartMi широко присутня ТУТ.

Не зволікайте – готуйтесь до свят вчасно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.