Смартфони Mi захопили рейтинги популярності авторитетного технопортала

20 Березень 2018

Коментарі:

0
 20 Березня, 2018
 0
Категорія: Новини

З Інтернет-ресурсів, присвячених IT-технологіям, гаджетам і новинкам індустрії, одним найбільш авторитетних є портал Gsmarena. Редактори цього ресурсу щотижнево складають рейтинги популярності смартфонів серед відвідувачів, оглядачів та авторів сайту.

І с початку року в цьому рейтингу якнайменше половина пристроїв вироблена компанією Xiaomi. Це демонструє інтерес до продукції китайського гіганту, а також зміну трендів у світі смартфонів. І якщо Європа ще робить вигляд, що китайського наступу не існує і обговорює продукцію старих брендів типу HTC, Alcatel, LG та інших, яких вже не знайдеш на вітринах техношопів, глобальні ресурси показують домінування китайських виробників.

Але ж до рейтингу. Одинадцятий тиждень року очолив Redmi Note 5 pro. В інтересі читачів він випередив флагмана Samsung, до речі, єдиного не-китайського смартфона у рейтингу.

А взагалі з 10 позицій у рейтингу 5 посідають смартфони Mi. Дивлячись на це, можна зрозуміти майбутні тренди портативної електроніки цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.