Смартфони Mi отримають помічника Xiao AI. Поки що лише у Китаї

5 Квітень 2018

Коментарі:

0
 Квітень 5, 2018
 0

Вже багато пристроїв з екосистеми розумного дому MiJia вміють розуміти та виконувати голосові команди. Розумна колонка Mi AI Speaker стала черговим кроком на шляху до впровадження штучного інтелекту в керування розумними пристроями і пошук інформації.
Тепер настав час смартфонів.
Нещодавно презентований Mi MIX 2S з коробки має програму штучного інтелекту, що має назву Xiao AI.

Пекінська компанія випустила відео, де поясняється робота цієї програми. Відео має англійські субтитри, але й без них зрозумілі команди, які можна давати своєму Mi-смартфону.

Можна спитати, котра година, керувати будильником, дізнатися про погоду, температуру, силу вітру та наявність дощу. Також Xiao AI повідомить про затори на дорогах, графік транспорту. Прямуючи до роботи, можна дізнатися про останні новини, відправити повідомлення у вигляді SMS або у месенджері.

За допомогою штучного інтелекту можна перекладати написи, а також слова та фрази, якщо ви опинилися у іномовному просторі. Виявляється, навіть домашні розумні пристрої можуть виконувати ваші команди смартфону.

Наказати пилосмоку прибратися у квартирі, увімкнути кондиціонер, закрити штори, керувати світлом – все це дозволяє Xiao AI.
Але є одна проблема. Всі команди смартфон поки що розуміє лише китайською. Розробники працюють над англійським інтерфейсом, але це теж не вихзід для іномовних користувачів.
Xiaomi планує впровадити Xiao AI в усі сучасні смартфони Mi.

Чи буде найближчим часом можливість поспілкуватися з штучним інтелектом від Сяомі зрозумілими нам мовами, невідомо. Але, будемо сподіватися, це станеться у цьому десятиріччі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.