Смартфон Mi 4i витримав нелюдські тортури тестерів

2 Липень 2015

Коментарі:

0
 2 Липня, 2015
 0

В усьому світі досить любителів піддавати свої електронні пристрої різного роду варварським випробуванням і знімати це на відео. Продукція Xiaomi теж є улюбленим об’єктом для знущань з метою перевірити її на міцність. Часто це підтримується самими виробниками.

І ось об’єктом для “тортур” став новий смартфон Xiaomi – Mi 4i. Як показав досвід, цей збалансований смартфон володіє досить великим запасом міцності. І хоча автори відео трошки прибрехали – при сповільненому відтворенні видно, що при падінні від пристрою відвалилася якась дрібна деталь або шматок корпусу, але факт залишається фактом – смартфон не припинив функціонувати і не розлетівся на кілька частин. І навіть захисне скло витримало падіння з висоти людського зросту, а це одне з найпоширеніших падінь смартфонів.

Що стосується нагрівання прямим полум’ям, то експеримент сумнівний. По-перше, при попаданні прямих сонячних променів смартфон не досягає такої температури, по-друге, на відео видно, що рідкі кристали під захисним склом закипіли, що означає вихід з ладу дисплея. Але випробування показало дійсну неспроможність до горіння пластику, з якого зроблений корпус Mi 4i, і витривалість до нагрівання захисного скла Gorilla Glass 3.

Таким чином, можна сміливо судити про достатню експлуатаційну міцність смартфону Mi 4i і його готовності пережити падіння з невеликої висоти і досить сильне нагрівання.

А тепер – відео.

Русская версия

Во всем мире достаточно любителей подвергать свои электронные устройства разного рода варварским испытаниям и снимать это на видео. Продукция Xiaomi тоже является любимым объектом для издевательств с целью проверить ее на прочность. Часто это поддерживается самими производителями.

И вот объектом для “пыток” стал новый смартфон Xiaomi – Mi 4i. Как показал опыт, этот сбалансированный смартфон обладает довольно большим запасом прочности. И хотя авторы видео слукавили – при замедленном воспроизведении видно, что при падении от устройства отвалилась какая-то мелкая деталь или кусок корпуса, но факт остается фактом – смартфон не прекратил функционировать и не разлетелся на несколько частей. И даже защитное стекло выдержало падение с высоты человеческого роста, т.е. одно из самых распространенных падений смартфонов.

Что касается нагрева прямым пламенем, то эксперимент сомнительный. Во-первых, при попадании прямых солнечных лучей смартфон не достигает такой температуры, во-вторых, на видео все же видно, что жидкие кристаллы под защитным стеклом закипели, что означает выход из строя дисплея. Но зато испытание показало действительную негорючесть пластика, из которого сделан корпус Mi 4i, и прочность к нагреву защитного стекла Gorilla Glass 3.

Таким образом, можно смело судить о достаточной эксплуатационной прочности смартфона Mi 4i и его готовности пережить падения с небольшой высоты и достаточно сильный нагрев.

А теперь – видео.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.