Смартфон Mi 4i витримав нелюдські тортури тестерів

2 Липень 2015

Коментарі:

0
 Липень 2, 2015
 0

В усьому світі досить любителів піддавати свої електронні пристрої різного роду варварським випробуванням і знімати це на відео. Продукція Xiaomi теж є улюбленим об’єктом для знущань з метою перевірити її на міцність. Часто це підтримується самими виробниками.

І ось об’єктом для “тортур” став новий смартфон Xiaomi – Mi 4i. Як показав досвід, цей збалансований смартфон володіє досить великим запасом міцності. І хоча автори відео трошки прибрехали – при сповільненому відтворенні видно, що при падінні від пристрою відвалилася якась дрібна деталь або шматок корпусу, але факт залишається фактом – смартфон не припинив функціонувати і не розлетівся на кілька частин. І навіть захисне скло витримало падіння з висоти людського зросту, а це одне з найпоширеніших падінь смартфонів.

Що стосується нагрівання прямим полум’ям, то експеримент сумнівний. По-перше, при попаданні прямих сонячних променів смартфон не досягає такої температури, по-друге, на відео видно, що рідкі кристали під захисним склом закипіли, що означає вихід з ладу дисплея. Але випробування показало дійсну неспроможність до горіння пластику, з якого зроблений корпус Mi 4i, і витривалість до нагрівання захисного скла Gorilla Glass 3.

Таким чином, можна сміливо судити про достатню експлуатаційну міцність смартфону Mi 4i і його готовності пережити падіння з невеликої висоти і досить сильне нагрівання.

А тепер – відео.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!