Smart Home Gateway 2 - перша новинка великої презентації Xiaomi

21 Березень 2016

Коментарі:

0
 Березень 21, 2016
 0

Як відомо, з початку тижня стартувала велика весняна презентація продуктів Xiaomi. Протягом трьох днів будуть представлені нові продукти і пристрої. Як обіцяють спойлери, в перший день буде представлено засіб безпеки, в другій – пристрій глобальної комунікації, в третій – телевізор із зігнутим екраном. Крім того, обіцяли велосипед і ще кілька корисних пристроїв.

xiaomi001

xiaomi002

xiaomi003

xiaomi004

xiaomi005

Отже, перший пристрій – консоль управління “розумним будинком” Xiaomi Smart Home Gateway 2.

Smart Home Gateway – основа набору пристроїв Smart Home Kit. За допомогою цього пристрою і додатку Mi Smart Home можна зв’язати всі пристрої воєдино і задавати комбінації команд, таким чином, змушуючи їх виконувати різноманітні завдання.

Розглянемо кілька з них у другій версії Smart Home Gateway.

smart home001

smart home002

У новій версії додана функція прослуховування Інтернет-радіо, а також можливість поставити на звуковий сигнал улюблену мелодію у форматі mp3.

До того ж, індикаторний ободок тепер змінює свою яскравість в залежності від освітлення приміщення. Ця функція налаштовується в додатку Mi Smart Home.

smart home003

smart home004

Smart Home Gateway 2 є центром управління для безлічі пристроїв: телевізора, датчиків руху, датчиків доступу, кондиціонера, освітлювальних приладів, розумних розеток, фітнес-браслета Mi Fit, і інших.

Комбінуючи їх, а також задаючи ланцюжки умов і команд-тригерів, можна налаштувати свій розумний будинок для автоматизованого життя.

smart home005

smart home006

Природно, головним пультом управління є смартфон. Пристроєм можна керувати через Wi Fi з’єднання навіть дистанційно.

Прикладом багаторівневої завдання є будильник, який неможливо відключити, не вставши і не зробивши хоча б крок або не вийшовши з кімнати. У програмі задіяні фітнес-браслет і датчик руху. І прикладів таких – безліч.

smart home007

smart home008

Після презентації Smart Home Gateway 2, можливо, варто очікувати виходу нової версії всього комплекту Smart Home kit.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!