Скачайте MIUI 6 Express для не-Xiaomi смартфонів!

9 Вересень 2014

Коментарі:

0
 9 Вересня, 2014
 0
MIUI 6 launcher, скачати MIUI 6 лаунчер

MIUI – це унікальний інтерфейс операційної системи Android. Історія MIUI почалась з того, що він був встановлений за замовчуванням у смартфонах і планшетах славетної китайської компанії  Xiaomi.

Чутки про зручний і красивий інтерфейс за короткий час поширилися між користувачами приладів на Андроїді і вони почали прошивати свої гаджети цією прошивкою. Це заохотило виробників прошивки підтримувати та розвивати її.

Наразі вийшла шоста версія MIUI, але вона встановлена лише на флагманських смартфонах компанії – Mi3 та  Mi4. Інші пристрої компанії –    Mi2,  Redmi, та планшет  Mi Pad отримають нову прошивку дуже скоро, як обіцяють програмісти компанії.  А користувачі інших приладів можуть встановити собі «легкий» варіант MIUI 6 – лончер MIUI 6 Express.

Він змінить дизайн вашого Андроїду, але функції справжньої MIUI 6 будуть недоступні. Але цей лаунчер допоможе звикнути до інтерфейсу, управління екранами, сервісами СМС, пошти, встановлення і видалення додатків та їх ярликів.

Коли вийде повноцінна MIUI 6 для виробів преміум-брендів, досі невідомо. Також наразі немає української локалізації MIUI 6, аде будемо сподіватися, все з’явиться протягом двох місяців, і ми обов’язково сповістимо вас про це.

А зараз скачайте файл АРК лаунчера MIUI 6 Express тут. Спочатку вам треба буде зареєструватися.

Приємних і корисних експериментів з MIUI 6 Express!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.