Ситуація з блокуванням бутлоадеру в Redmi Note 3: нова надія

6 Січень 2016

Коментарі:

0
 Січень 6, 2016
 0

Як відомо, вперше в історії виробництва смартфонів компанії Xiaomi, нова модель вийшла із заблокованим завантажувачем. Судячи з усього, всі нові моделі також будуть заблоковані.

Ось офіційна позиція компанії Xiaomi:

Блокування завантажувача було вироблено з метою убезпечити користувачів смартфонів. Продукція компанії Xiaomi є офіційною тільки в офіційних реселерів в різних країнах.

Але на локальних ринках діють й “сірі” продавці, які не відповідають за справжність та якість продукції, яку продають. До користувачів можуть потрапити не справжні пристрої, пристрої з вірусами і іншим шкідливим ПЗ. Також прошивка неофіційних оболонок може призводити до поломки смартфонів і планшетів, за які компанія не збирається нести відповідальність.

Крім того, у разі крадіжки пристрою, зловмисник може легко перепрошити пристрій і позбавити власника можливості знайти і повернути його.

Заблокований завантажувач не дає можливості придбати права root. Також неможливо встановити ніяку прошивку крім офіційного ОТА оновлення (китайсько-англійської, або локалізованого офіційного для Індії, Бразилії, Малайзії, Сінгапуру і т.д.)

Пристрій жорстко прив’язується до даних Mi-аккаунта і при розблокуванні вимагає їх збігу з реальними (напевно, тільки в Китаї або мова йде про пароль і ім’я).

При самостійному розблокуванні завантажувача втрачається офіційна гарантія Xiaomi.

Це офіційна позиція виробника і ми змушені її приймати.

Що в цій ситуації робити українським користувачам техніки Xiaomi?

Вся продукція Xiaomi, що продається в магазинах компанії “Сяомі-Україна”, є офіційною і з підтримкою в Україні.
Всі пристрої проходять передпродажну підготовку, в яку входить, серед іншого, і прошивка працездатною локалізованою прошивкою, що містить українську, російську мови і Google apps.

Наші фахівці працюють над тим, щоб локалізовані прошивки на пристроях із заблокованим бутлоадером оновлювалися автоматично як і офіційні.

В даний момент є можливість оновлювати локалізовані прошивки на Redmi Note 3 в авторизованому сервіс-центрі “Сяомей-Україна”. Для тих, хто придбав пристрої в наших магазинах, ця процедура безкоштовна і входить в гарантійне обслуговування.

В даний момент компанія Xiaomi відкрила можливість для розблокування завантажувача через сайт, використовуючи свій Mi-аккаунт. Однак, залишає всі наслідки на совісті користувача.
Бажаючі можуть ознайомитися зі статтею на ту тему тут (англ).

Просимо врахувати, що розблокування завантажувача в смартфонах Xiaomi, придбаних в магазинах компанії “Сяомі-Україна”, позбавляє вас гарантії.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!