Шостий рік народження Xiaomi святкує в Індії

6 Квітень 2016

Коментарі:

0
 Квітень 6, 2016
 0

Час пролетів непомітно – компанії Xiaomi 6 років! Здавалося б, зовсім недавно ми з продивом розглядали перший смартфон під брендом Mi, а тепер цей бренд входить в п’ятірку світових лідерів, і лідирує в Китаї.

У минулому році Xiaomi продала 70 млн. смартфонів, і мільйони інших пристроїв – від фітнес-браслета до розумної рисоварки.

За ці роки компанія змогла створити систему “Розумний будинок”, кожного місяця до неї приєднуються нові пристрої.

Кількість користувачів прошивки MIUI досягає 180 мільйонів, і це далеко не межа, тому що продукції Xiaomi підкоряються ринки багатьох країн світу.

Свій день народження компанія святкує в Нью-Делі на Фестивалі Xiaomi. Цей захід, який курує віце-президент компанії Хьюго Барра, супроводжується розпродажем пристроїв Xiaomi, але без очікуваних індусами знижок.

Сьогодні будуть продані десятки тисяч флагманських смартфонів Mi 5, навушників Mi In Ear Headphones pro (Quanti), що пропонують слухачам Hi Fi звук, швидкісних USB кабелів, довжиною 120 см, і інших пристроїв.

Команда нашого сайту – офіційної спільноти любителів прошивки MIUI в Україні і колектив нашого партнера – компанії “Сяомі Україна”, вітаємо всіх працівників підприємств Xiaomi, які створюють прекрасні електронні пристрої, що для багатьох з нас стали звичними в побуті і викликають тільки позитивні враження.

祝 你 生日 快樂, 小蜜! 🙂

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!