Що робити, якщо не встановлюється ОТА оновлення MIUI 6?

3 Червень 2015

Коментарі:

0
 3 Червня, 2015
 0

Останнім часом користувачі MIUI 6 стали скаржитися на неможливість оновити прошивку автоматично. То апдейтер виявляється відключеним, то оновлення відбувається з помилкою. Один із способів вирішення цієї проблеми пропонує нам один з модераторів офіційного форуму MIUI.

Отже, для початку подивимося на додаток для оновлення. До нього можна дістатися двома способами: з робочого столу, натиснувши на іконку Updater і з панелі налаштувань, натиснувши на іконку Systen updates (Оновлення системи). Вона знаходиться за адресою Настройки – Про пристрій.

190611fwhhimenfillihus.png.thumb (1)

Якщо додаток запустився, то внизу ми побачимо напис “Перезавантажити зараз”. Це означає, що смартфон вже завантажив оновлення. Перевантажувати пристрій не потрібно! Йдемо шляхом File Explorer> Internal Storage> downloaded_rom і видаляємо все, що там лежить.

190627tptc4tmigtc9s0it.png.thumb (1)

Знову запускаємо додаток оновлення. Тепер внизу напис Оновити. Не натискаємо його! Замість цього, натискаємо на іконку “Більше” (три крапки в правому верхньому куті). Відкривається вікно оновлення. Натискаємо на кнопку “Завантажити оновлення”.

Для тих, хто оновлюється кастомними прошивками (з російською і українською мовою), підійде інший спосіб: завантажити прошивку на сайті, покласти її в корінь внутрішньої пам’яті смартфона і натиснути на кнопку Вибрати файл оновлення (Choose update package).

190746yqt0u28288f875fd.png.thumb

Після цього потрібно нарешті натиснути на кнопку “Перезавантажити зараз”. Після перезавантаження смартфон буде оновлено.

Автор запевняє, що цей спосіб безпечний, всі дані залишаться, і підходить спосіб для всіх смартфонів, хоча перевіряв він його на двох моделях Mi Note.

Русская версия

В последнее время пользователи MIUI 6 стали жаловаться на невозможность обновить прошивку автоматически. То апдейтер оказывается отключенным, то обновление происходит с ошибкой. Один из способов решения этой проблемы предлагает нам один из модераторов официального форума MIUI.

Итак, для начала посмотрим на приложение для обновления. До него можно добраться двумя способами: с рабочего стола, нажав на иконку Updater и из панели настроек, нажав на иконку Systen updates (Обновления системы). Она находится по адресу Настройки – Об устройстве.

190611fwhhimenfillihus.png.thumb (1)

Если приложение запустилось, то внизу мы увидим надпись “Перезагрузить сейчас”. Это значит, что смартфон уже закачал обновление. Перегружать устройство не нужно! Идем по пути File Explorer > Internal Storage > downloaded_rom и удаляем все, что там лежит.

190627tptc4tmigtc9s0it.png.thumb (1)

Снова запускаем приложение обновления. Теперь внизу надпись Обновить. Не нажимаем ее! Вместо этого, нажимаем на иконку “Больше” (три точки в правом верхнем углу). Открывается окно обновления. Нажимаем на кнопку “Скачать обновление”.

Для тех, кто обновляется кастомными прошивками (с русским и украинским языком), подойдет другой способ: скачать прошивку на сайте, положить ее в корень внутренней памяти смартфона и нажать на кнопку Выбрать файл обновления (Choose update package).

190746yqt0u28288f875fd.png.thumb

После этого нужно наконец-то нажать на кнопку “Перезагрузить сейчас”. После перезагрузки смартфон будет обновлен.

Автор уверяет, что этот способ безопасен, все данные останутся, и подходит способ для всех смартфонов, хотя проверял он его на двух моделях Mi Note.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.