Що робити, якщо не встановлюється ОТА оновлення MIUI 6?

3 Червень 2015

Коментарі:

0
 Червень 3, 2015
 0

Останнім часом користувачі MIUI 6 стали скаржитися на неможливість оновити прошивку автоматично. То апдейтер виявляється відключеним, то оновлення відбувається з помилкою. Один із способів вирішення цієї проблеми пропонує нам один з модераторів офіційного форуму MIUI.

Отже, для початку подивимося на додаток для оновлення. До нього можна дістатися двома способами: з робочого столу, натиснувши на іконку Updater і з панелі налаштувань, натиснувши на іконку Systen updates (Оновлення системи). Вона знаходиться за адресою Настройки – Про пристрій.

190611fwhhimenfillihus.png.thumb (1)

Якщо додаток запустився, то внизу ми побачимо напис “Перезавантажити зараз”. Це означає, що смартфон вже завантажив оновлення. Перевантажувати пристрій не потрібно! Йдемо шляхом File Explorer> Internal Storage> downloaded_rom і видаляємо все, що там лежить.

190627tptc4tmigtc9s0it.png.thumb (1)

Знову запускаємо додаток оновлення. Тепер внизу напис Оновити. Не натискаємо його! Замість цього, натискаємо на іконку “Більше” (три крапки в правому верхньому куті). Відкривається вікно оновлення. Натискаємо на кнопку “Завантажити оновлення”.

Для тих, хто оновлюється кастомними прошивками (з російською і українською мовою), підійде інший спосіб: завантажити прошивку на сайті, покласти її в корінь внутрішньої пам’яті смартфона і натиснути на кнопку Вибрати файл оновлення (Choose update package).

190746yqt0u28288f875fd.png.thumb

Після цього потрібно нарешті натиснути на кнопку “Перезавантажити зараз”. Після перезавантаження смартфон буде оновлено.

Автор запевняє, що цей спосіб безпечний, всі дані залишаться, і підходить спосіб для всіх смартфонів, хоча перевіряв він його на двох моделях Mi Note.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!