Що принесла прошивка MIUI у світ Android?

17 Серпень 2015

Коментарі:

1
 17 Серпня, 2015
 1

miui1-1

В очікуванні презентації та випуску глобальної прошивки MIUI 7, ми продовжуємо розповідати про переваги цього програмного продукту. Сьогодні ми розповімо про те, які функції користувачі ОС Android побачили вперше завдяки MIUI.

1. Кастомізація екрану блокування і настройка сповіщень на іконках додатків. Це нововведення було створено 17 червня 2011 (настройка екрану блокування) і 22 травня 2013 (налаштування іконок).

2. Досконалі іконки. MIUI завжди відрізнялася прогресивним дизайном, але кращим досягненням став набір іконок, що вийшов разом з MIUI 5 1 березня 2013 Він містив у собі 1000 іконок в новому графічному стилі, ідеально виглядаючим на робочих столах. Іконки додатків стали зразком стилю.

miui1-3

3. Пакетне редагування віджетів і іконок робочого столу. Саме в MIUI вперше з’явилася можливість пакетно міняти (видаляти, групувати, переміщати) групи іконок і віджетів робочого столу. Ця функція з’явилася 25 червня 2013

miui1-2

4. Переміщення елементів робочого столу за допомогою двох пальців. 16 серпня 2010 стало можливим переміщати ікони і віджети робочого столу, використовуючи один палець для утримання елемента, а другий – для перегортання робочих столів.

5. Розумні оповіщення про вхідні дзвінки або SMS. До 13 травня 2014 у всіх оболонках ОС Андроїд оповіщення про вхідні події переривали роботу запущеного в даний момент додатку. У 188 оновленні прошивки MIUI це було виправлено. З тих пір фото і відео-зйомка, перегляд відео, гра не перериваються при вхідні дзвінки або повідомлення, а лише з’являється маленьке оповіщення в статусному рядку вгорі екрану.

miui1-5

6. Приголомшлива функція “Живий компас” з’явилася в MIUI 22 квітня 2014 До цього моменту і навіть в даний час цього не вміє жодна оболонка Андроїда. Суть функції така: при включеному додатку Компас потрібно підняти смартфон і він відобразить на екрані зображення навколишньої дійсності із зазначенням азимутів і сторін світу.

miui1-6

Крім цього, в MIUI є кілька унікальних і зручних функцій, які доступні лише в Китаї, наприклад, здійснення платежу за допомогою Mi Band, Жовті сторінки, фільтрація небажаних дзвінків і багато іншого.

Що ж очікує нас з виходом глобальної версії MIUI, який відбудеться через два дні?

Русская версия

В ожидании презентации и выпуска глобальной прошивки MIUI 7, мы продолжаем рассказывать о преимуществах этого программного продукта. Сегодня мы расскажем о том, какие функции пользователи ОС Android увидели благодаря MIUI.

1. Кастомизация экрана блокировки и настройка оповещений на иконках приложений. Это нововведение было создано 17 июня 2011 года (настройка экрана блокировки) и 22 мая 2013 г. (настраиваемые иконки).

2. Совершенные иконки. MIUI всегда отличалась прогрессивным дизайном, но лучшим достижением стал набор иконок, вышедший вместе с MIUI 5 1 марта 2013 г. Он включал в себя 1000 иконок в новом графическом стиле, идеально смотрящихся на рабочих столах. Иконки приложений стали образцом стиля.

3. Пакетное редактирование виджетов и иконок рабочего стола. Именно в MIUI впервые появилась возможность пакетно менять (удалять, группировать, перемещать) группы иконок и виджетов рабочего стола. Эта функция появилась 25 июня 2013 г.

4. Перемещение элементов рабочего стола при помощи двух пальцев. 16 августа 2010 года стало возможным перемещать иконки и виджеты рабочего стола, используя один палец для удержания элемента, а второй – для перелистывания рабочих столов.

5. Умные оповещения о входящих звонках или SMS. До 13 мая 2014 г. во всех оболочках ОС Андроид оповещения о входящих событиях прерывали работу запущенного в данный момент приложения. В 188 обновлении прошивки MIUI это было исправлено. С тех пор фото и видео-съемка, просмотр видео, игра не прерываются при входящих звонках или сообщениях, а лишь появляется маленькое оповещение в статусной строке вверху экрана.

6. Потрясающая функция “Живой компас” появилась в MIUI 22 апреля 2014 г. До этого момента и даже в данное время этого не умеет ни одна оболочка Андроида. Суть функции такова: при включенном приложении Компас нужно поднять смартфон и он отобразит на экране изображение окружающей действительности с указанием азимутов и сторон света.

Кроме этого, в MIUI имеется несколько уникальных и удобных функций, которые доступны лишь в Китае, к примеру, совершение платежа при помощи Mi Band , Желтые страницы, фильтрация нежелательных звонков и многое другое.

Что же ожидает нас с выходом глобальной версии MIUI, который состоится через два дня?

Коментарі

  1. Андрій Книшевич сказав:

    Оболонка працює надчудово, дуже стабільно та швидко. Функціі дуже зручні та легкі для звикання, дуже подобається якість корпусу та екрану, камери. Є несмертельні недоліки – глюк з відкриванням смс (вимушений юзати google messenger) на redmi note, та з встановленням програм з google play через мобільного опреатора(хоче тільки через wifi). Чекаю на оновлення. Дякую компаніі за прекрасний апарат redmi note.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.