Що принесла прошивка MIUI у світ Android?

17 Серпень 2015

Коментарі:

1
 Серпень 17, 2015
 1

miui1-1

В очікуванні презентації та випуску глобальної прошивки MIUI 7, ми продовжуємо розповідати про переваги цього програмного продукту. Сьогодні ми розповімо про те, які функції користувачі ОС Android побачили вперше завдяки MIUI.

1. Кастомізація екрану блокування і настройка сповіщень на іконках додатків. Це нововведення було створено 17 червня 2011 (настройка екрану блокування) і 22 травня 2013 (налаштування іконок).

2. Досконалі іконки. MIUI завжди відрізнялася прогресивним дизайном, але кращим досягненням став набір іконок, що вийшов разом з MIUI 5 1 березня 2013 Він містив у собі 1000 іконок в новому графічному стилі, ідеально виглядаючим на робочих столах. Іконки додатків стали зразком стилю.

miui1-3

3. Пакетне редагування віджетів і іконок робочого столу. Саме в MIUI вперше з’явилася можливість пакетно міняти (видаляти, групувати, переміщати) групи іконок і віджетів робочого столу. Ця функція з’явилася 25 червня 2013

miui1-2

4. Переміщення елементів робочого столу за допомогою двох пальців. 16 серпня 2010 стало можливим переміщати ікони і віджети робочого столу, використовуючи один палець для утримання елемента, а другий – для перегортання робочих столів.

5. Розумні оповіщення про вхідні дзвінки або SMS. До 13 травня 2014 у всіх оболонках ОС Андроїд оповіщення про вхідні події переривали роботу запущеного в даний момент додатку. У 188 оновленні прошивки MIUI це було виправлено. З тих пір фото і відео-зйомка, перегляд відео, гра не перериваються при вхідні дзвінки або повідомлення, а лише з’являється маленьке оповіщення в статусному рядку вгорі екрану.

miui1-5

6. Приголомшлива функція “Живий компас” з’явилася в MIUI 22 квітня 2014 До цього моменту і навіть в даний час цього не вміє жодна оболонка Андроїда. Суть функції така: при включеному додатку Компас потрібно підняти смартфон і він відобразить на екрані зображення навколишньої дійсності із зазначенням азимутів і сторін світу.

miui1-6

Крім цього, в MIUI є кілька унікальних і зручних функцій, які доступні лише в Китаї, наприклад, здійснення платежу за допомогою Mi Band, Жовті сторінки, фільтрація небажаних дзвінків і багато іншого.

Що ж очікує нас з виходом глобальної версії MIUI, який відбудеться через два дні?

Русская версия

Коментарі

  1. Андрій Книшевич сказав:

    Оболонка працює надчудово, дуже стабільно та швидко. Функціі дуже зручні та легкі для звикання, дуже подобається якість корпусу та екрану, камери. Є несмертельні недоліки – глюк з відкриванням смс (вимушений юзати google messenger) на redmi note, та з встановленням програм з google play через мобільного опреатора(хоче тільки через wifi). Чекаю на оновлення. Дякую компаніі за прекрасний апарат redmi note.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!