Що можна зробити в MIUI, використовуючи сканер відбитка пальців?

24 Жовтень 2017

Коментарі:

0
 24 Жовтня, 2017
 0

Сканер відбитків пальців, який мають майже всі моделі смартфонів Mi, починаючи з 3-ї версії, насправді може робити набагато більше, ніж просто розблоковувати смартфон.
Давайте розглянемо ці можливості, якщо, звичайно, ви самі ще їх не знайшли.

1. Блокування і розблокування додатків.

Ви можете заблокувати паролем деякі додаткі MIUI, що чутливі до приватності. Наприклад, Whatsapp, Галерею, Календар, Email Calendar, Email тощо. Для швидкого розблокування цих додатків можна налаштувати сканер відбитків. Для цього треба у Налаштування-Налаштування додатків обрати пункт “Блокування додатків” і увімкнути розблокування дактилоскопічним сканером.

Ви можете заблокувати до чотирьох додатків. Можна розблоковувати їх поодинці, а можна одним сканом розблокувати всі. Для цього треба відмітити галочку на “розблокувати всі разом”.
Головне при цьому не забути пароль розблокування – раптом датчик не спрацює?

2. Селфі одним натисканням.

Справді незручно робити селфі, натискаючи на екран? В кадр завжди потрапить рука, або її частина. Ми знаємо, що зробити знімок можна кнопкою Гучність вниз. Але є ще один зручний спосіб. Можна зробити селфі натисканням на сканер відбитків.

У деяких смартфонів у налаштуваннях додатку Камера є такая функція, але це залежить і від додатку Камера, яким ви користуєтесь. Для всіх є додаток Dactyl, або подібні йому.

3. Робити покупки в Плеймаркет.

У додатку Google play Market є можливість зробити ваші придбання швидшими і безпечними. Для цього треба зайти у налаштування додатку і там відмітити опцію “авторизація відбитком пальця”. І тоді дійсно одним пальцем ви зможете купувати все, що потрібно.

4. Розблокувати фотоальбоми і окремі фото.

В додатку Галерея ви можете сховати окремі фотографії чи цілі альбоми, скориставшись опцією приватності. Розблокувати сховані фото вам допоможе сканер відбитків пальців, треба лише увімкнути таку можливість у налаштуваннях приватності.

5. Відкривати сховище паролей.

Дуже корисно мати різні паролі для різних акаунтів. Але ще корисніше зберігати їх у зашифрованому вигляді в надійному менеджері паролей, наприклад, Last Pass. І ось саме цей додаток треба захистити своїм відбитком пальця. Це можна задати у налаштуваннях програми.

6. Виконувати операції з додатками і системою.

У смартфоні Google Pixel можна використовувати сканер відбитків в якості генератора команд від жестів. Але за допомогою додатку Fingerprint Quick Action можна налаштувати свій сканер для:

  1.  Сон;
  2.  Назад;
  3.  Меню (нещодавні);
  4. Головний робочий стіл;
  5. Розділення екрану;
  6.  Відкрити панель сповіщень;
  7.  Закрити панель сповіщень;
  8.  Відкрити налаштування;
  9.  Відкрити нааштування живлення.

7.  Захистити свої Нотатки.

Нотатки – це важливий інструмент, який чутливий до приватності, але там ви можете вести щоденник, зберігати важливі і осбисті дані.

У налаштуваннях додатку можна встановити пароль приватності, який теж можна замінити сканером відбитків пальців.

Взагалі, даними сканера можна замінити Пароль приватності, який є единим для всіх засобів безпеки в MIUI. Тоді кількість можливостей сканера дуже збільшиться.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.