Ще одна новинка від Xiaomi - Mi Power Bank 10 000: USB-C варіант

3 Березень 2016

Коментарі:

0
 Березень 3, 2016
 0

З появою в лінійці продукції Xiaomi пристроїв з інтерфейсом USB type C гостро постало питання в наявності для них портативного акумулятора. І він не змусив себе чекати. Компанія Xiaomi представила нову тонку версію акумулятора Mi POwer Bank 10 000 з інтерфейсом USB-C.

Новий акумулятор відрізняється витонченою формою. Елементами його є літієві батареї високої ємності. Товщина нового пристрою лише 12,58 мм, тобто практично дорівнює товщині смартфона.

Акумулятор підтримує швидку зарядку в обидві сторони. Тобто, на відміну від попередників, Fast Charge доступний і для зарядки самого акумулятора, і для зарядки пристроїв від нього. Пристрій підтримує напругу 5 в при струмі до 2А.

Також можлива зарядка при низьких токах. Для малопотужних пристроїв, таких як Mi Bluetooth гарнітура і Mi Band можливий особливий режим зарядки. Для входу в нього потрібно два рази натиснути кнопку управління. Тоді акумулятор буде генерувати струми 0,06 А або 0,025 А для цих пристроїв.

Виробник обіцяє економію часу зарядки до 25% при зарядці пристрою від акумулятора і 40% при зарядці самого акумулятора.

Ефективність технології електричної плати і матеріалів досить висока. У новому Mi Power bank 10 000 High Edition ефективна ємність становитиме 7 000 мАг, що досить хороший показник.

Пристрій може зарядити смартфон форм-фактора Mi Note 2, 5 разів, смартфон iPhone – 4 рази, планшет iPad – 1,5 раз.

Spoiler title
Русская версия
В связи с появлением в линейке продукции Xiaomi устройств с интерфейсом USB type C остро встал вопрос в наличии для них портативного аккумулятора. И он не заставил себя ждать. Компания Xiaomi представила новую тонкую версию аккумулятора Mi POwer Bank 10 000 с интерфейсом USB-C.

Новый аккумулятор отличается утонченной формой. Элементами его являются литиевые батареи высокой плотности. Толщина нового устройства оставляет всего 12,58 мм, т.е. практически равна толщине смартфона.

Аккумулятор поддерживает быструю зарядку в обе стороны. Т.е., в отличие от предшественников, Fast Charge доступен и для зарядки самого аккумулятора, и для зарядки устройств от него. Устройство поддерживает напряжение 5 в при токе до 2А.

Также возможна зарядка при низких токах. Для маломощных устройств, таких как Mi Bluetooth гарнитура и Mi Band возможен особенный режим зарядки. Для входа в него нужно два раза нажать управляющую кнопку. Тогда аккумулятор будет генерировать токи 0,06 А или 0,025 А для этих устройств.

Производитель обещает экономия времени зарядки до 25% при зарядке устройства от аккумулятора и 40% при зарядке самого аккумулятора.

Эффективность технологии электрической платы и материалов довольно высока. В новом Mi Power bank 10 000 High Edition реальная емкость будет составлять 7 000 мАч, что довольно хороший показатель.

Устройство может зарядить смартфон форм-фактора Mi Note 2, 5 раз, смартфон iPhone – 4 раза, планшет iPad – 1,5 раз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.