Ще одна новинка від Xiaomi - Mi Power Bank 10 000: USB-C варіант

3 Березень 2016

Коментарі:

0
 Березень 3, 2016
 0

З появою в лінійці продукції Xiaomi пристроїв з інтерфейсом USB type C гостро постало питання в наявності для них портативного акумулятора. І він не змусив себе чекати. Компанія Xiaomi представила нову тонку версію акумулятора Mi POwer Bank 10 000 з інтерфейсом USB-C.

Новий акумулятор відрізняється витонченою формою. Елементами його є літієві батареї високої ємності. Товщина нового пристрою лише 12,58 мм, тобто практично дорівнює товщині смартфона.

Акумулятор підтримує швидку зарядку в обидві сторони. Тобто, на відміну від попередників, Fast Charge доступний і для зарядки самого акумулятора, і для зарядки пристроїв від нього. Пристрій підтримує напругу 5 в при струмі до 2А.

Також можлива зарядка при низьких токах. Для малопотужних пристроїв, таких як Mi Bluetooth гарнітура і Mi Band можливий особливий режим зарядки. Для входу в нього потрібно два рази натиснути кнопку управління. Тоді акумулятор буде генерувати струми 0,06 А або 0,025 А для цих пристроїв.

Виробник обіцяє економію часу зарядки до 25% при зарядці пристрою від акумулятора і 40% при зарядці самого акумулятора.

Ефективність технології електричної плати і матеріалів досить висока. У новому Mi Power bank 10 000 High Edition ефективна ємність становитиме 7 000 мАг, що досить хороший показник.

Пристрій може зарядити смартфон форм-фактора Mi Note 2, 5 разів, смартфон iPhone – 4 рази, планшет iPad – 1,5 раз.

Spoiler title

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!