Сервіс розпізнавання музики, нові фото камери Redmi Note 3, офіційний продаж Xiaomi

10 Березень 2016

Коментарі:

0
 Березень 10, 2016
 0

Новинкою в черговому оновленні девелоперської прошивки MIUI 7 China Developer ROM 6.3.10 стане новий додаток ACRCloud. Він буде інтегрований в додаток Mi Music і його завданням буде розпізнавання музичної композиції.

miui7-01

miui7-02

Звичайно, для цього вже існує кілька програм, найвідоміша з яких – Shazam, але жодна не має такої інтеграції в MIUI. Як запевняють розробники, розпізнання буде швидким і якісним.

Друга новина: Хьюго Барра виклав у своїй стрічці на офіційному форумі MIUI фотографії, зроблені фотокореспондентом індійської газети The Economic Times за допомогою камери смартфона Redmi Note 3. Результат приголомшив користувачів, хоча насправді, фотографії злегка шумлять, боке таке собі, і потім, це ж макро. Може, потрібно було зробити кілька фото іншого жанру.
Але все одно, якість на висоті як для камери смартфона. Ось кілька фотографій, а тут – їх оригінали.

photo-05

photo-04

photo-03

photo-02

photo-01

І на останок. Стало відомо, що провідні мережі з продажу мобільних пристроїв в Росії – “Связной”, “Евросеть” і інші, ведуть переговори про офіційні поставки продукції Xiaomi. Радіти росіянам рано. Мало того, що китайські “партнери” виставили антидемпінговий бар’єр в 20%, на потенційних продавців ліг тягар податків і митних зборів, витрати на промо та рекламу, а також сервісне обслуговування.

В результаті техніка Xiaomi матиме офіційний цінник в Росії на 100-200% вище оригінального. Це до тих, хто, можливо, незадоволений ситуацією в Україні.

На цьому все. Завтра вийде оновлення девелоперської прошивки.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!