Сервіс розпізнавання музики, нові фото камери Redmi Note 3, офіційний продаж Xiaomi

10 Березень 2016

Коментарі:

0
 10 Березня, 2016
 0

Новинкою в черговому оновленні девелоперської прошивки MIUI 7 China Developer ROM 6.3.10 стане новий додаток ACRCloud. Він буде інтегрований в додаток Mi Music і його завданням буде розпізнавання музичної композиції.

miui7-01

miui7-02

Звичайно, для цього вже існує кілька програм, найвідоміша з яких – Shazam, але жодна не має такої інтеграції в MIUI. Як запевняють розробники, розпізнання буде швидким і якісним.

Друга новина: Хьюго Барра виклав у своїй стрічці на офіційному форумі MIUI фотографії, зроблені фотокореспондентом індійської газети The Economic Times за допомогою камери смартфона Redmi Note 3. Результат приголомшив користувачів, хоча насправді, фотографії злегка шумлять, боке таке собі, і потім, це ж макро. Може, потрібно було зробити кілька фото іншого жанру.
Але все одно, якість на висоті як для камери смартфона. Ось кілька фотографій, а тут – їх оригінали.

photo-05

photo-04

photo-03

photo-02

photo-01

І на останок. Стало відомо, що провідні мережі з продажу мобільних пристроїв в Росії – “Связной”, “Евросеть” і інші, ведуть переговори про офіційні поставки продукції Xiaomi. Радіти росіянам рано. Мало того, що китайські “партнери” виставили антидемпінговий бар’єр в 20%, на потенційних продавців ліг тягар податків і митних зборів, витрати на промо та рекламу, а також сервісне обслуговування.

В результаті техніка Xiaomi матиме офіційний цінник в Росії на 100-200% вище оригінального. Це до тих, хто, можливо, незадоволений ситуацією в Україні.

На цьому все. Завтра вийде оновлення девелоперської прошивки.

Русская версия

Новинкой в очередном обновлении девелоперской прошивки MIUI 7 China Developer ROM 6.3.10 станет новое приложение ACRCloud. Оно будет интегрировано в приложение Mi Music и его задачей будет распознавание звучащей композиции.

miui7-01

miui7-02

Конечно, для этого уже существует несколько приложений, самое известное из которых – Shazam, но ни одно не имеет такой интеграции в MIUI. По заверениям разработчиков, распознавание будет быстрым и качественным.

Вторая новость: Хьюго Барра выложил в своей ленте в официальном форуме MIUI фотографии, сделанные фотокорреспондентом индийской газеты The Economic Times при помощи камеры смартфона Redmi Note 3. Результат потряс пользователей, хотя на самом деле, фотографии слегка шумноватые, боке так себе, и потом, это же макро. Справедливости ради, нужно было сделать несколько фото другого жанра.
Но все равно, качество на высоте как для камеры смартфона. Вот несколько фотографий, а тут – их оригиналы.

photo-05

photo-04

photo-03

photo-02

photo-01

И напоследок. Стало известно, что ведущие сети по продаже мобильных устройств в России – “Связной”, “Евросеть” и другие, ведут переговоры об официальных поставках продукции Xiaomi. Радоваться россиянам рано. Мало того, что китайские “партнеры” выставили антидемпинговый барьер в 20%, на потенциальных продавцов легло бремя налогов и таможенных сборов, а также расходы на промо и рекламу, а также сервисное обслуживание.

В итоге техника Xiaomi будет иметь официальный ценник в России на 100-200% выше. Это к тем, кто, возможно, недоволен ситуацией в Украине.

На этом все. Завтра выйдет обновление девелоперской прошивки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.