26 Січень 2017

Коментарі:

0
 26 Січня, 2017
 0
Категорія: Новини

Унікальний топовий смартфон лінійки Redmi з дуже привабливим цінником може багато чим бути корисиним. В нього є і потужний флагманський процесор МТК Х25, і значно покращений звуковий тракт, але головне – це подвійна система камер.

Так, він має дві камери на задній панелі – 13-Мп на основі матриці Sony, і 13- Мп камеру виробництва Samsung. Головна камера робить знімок, а друга працює у якості далекоміру. Але не тільки.

Використання двох камер дозволяє наповнити змістом режим HDR, крім того, можна робити дуже якісну імітацію боке, як на знімках, зроблених камерами з потужними об’єктивами.

Але головне криється у програмному забезпеченні.

Про це маркетологи Xiaomi чомусь мовчать, але у додатку Камера Redmi pro глибину різкості на знімках можна міняти не лише під час зйомки, але й після неї у будь-який час. Для цього достатньо натиснути на іконку діафрагми біля фотографії у Галереї і відкриється список можливих значень апертури. Обираєте 2.0 – отримуєте боке, обираєте 11 – отримуєте різкий знімок.

Коли ви виводите знімок на зовнішній носій або у Мережу, шари зображення зводяться і ви отримуєте те, що вам потрібно.

Камера має традиційні для MIUI режими роботи:

За допомогою Голосового управління можна робити селфі задньою камерою, і навіть двома. Для цього треба увімкнути Голосове керування і, направивши камеру на себе голосно крикнути. Камера спрацює і ви отримаєте якісний портрет.

Звісно, Камера має і набір фільтрів для людей із поганим смаком.

А для людей із гарним смаком є ручний режим, у якому регулюється чутливість, експозиція і баланс білого.

Є ще одна фішка у додатку Галерея для перегляду стерео знімків, зроблених двома камерами. Про неї теж чомусь мовчать, хоча це дуже прикольна іграшка.

Натиснувши 3D можна дійсно побачити тривимірну світлину, розглядати яку можна, трохи повертаючи смартфон у обох площинах.

На жаль, вивести цю фотографію у тривимірному вигляді не можна, а ось подивитися її у пристрої віртуальної реальності можна.

Взагалі, Redmi pro – це дуже функціональний, потужний і просунутий смартфон, який справляє враження преміального, незважаючи на свою ціну.

Ось такі світлини робляться на ньому швидко і без проблем під час шопінгу або прогулянки.

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.