Samsung разом з Xiaomi розробили 108 Мп сенсор для камери

14 Серпень 2019

Коментарі:

0
 Серпень 14, 2019
 0
Категорія: Новини

Незважаючи на конкуренцію у рейтингу продажів смартфонів, гіганти електронної індустрії часто роблять спільні проекти. Так було у Xiaomi з Huawei, Microsoft та Samsung. І ось тепер ще одна робота з південно-корейським виробником.

Самсунг випустив унікальний сенсор ISOCELL Bright HMX, роздільна здатність якого становить 108 Мп. Він також має вражаючі розміри: 1/1,33 дюйми. Це найбільший сенсор в історії смартфонобудування.

Камера на його основі зможе робити знімки розміром 12032 x 9024 пікселів, і знімати відео 6016 x 3384  точок зі швидкістю 30 к/с.

Очевидно, Xiaomi розробила програмне забезпечення такої камери.

Виробництво камер почнеться вже цього місяця, тому можна прогнозувати, що першим смартфоном, що буде оснащений такою камерою, станет Mi MIX 4, тому що Samsung вже випустив головні флагмани цього року.

Тим часом, пекінська компанія запатентовала дірки у дисплеї. Це означає, що у нових моделях, вона піде шляхом підвеннокорейського флагмана.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.