Розумний подовжувач від Xiaomi та інше

24 Грудень 2015

Коментарі:

0
 Грудень 24, 2015
 0

За день до поновлення девелоперської прошивки, розробники традиційно представили головне оновлення цієї версії. Ним стала дуже корисна функція. Тепер з Mi-аккаунту можна заблокувати втрачений смартфон. В руках будь-кого він стає просто бездушною цеглиною. Активувати його можна, тільки знаючи свій пароль.

miui7-1

miui7-2

Наступною новиною стала обіцяна презентація нового пристрою. Це виявилася не сигналізація і не електропес, а поліпшена версія подовжувача Xiaomi
Powert strip.

mi power strip 1

mi power strip 2

mi power strip 3

Він має 5 універсальних розеток, в ньому немає USB виходів, як у попередниках. Як і колись, подовжувач має захист від перевантаження. Розумна ж його сторона полягає в тому, що він, згідно обіцянок розробників, економить електроенергію. Яким чином це відбувається, поки невідомо. Можливо, в нього вбудований дросель, компенсуючий втрати реактивної енергії при включенні пристроїв, може, якась інша технологія.

І буквально сьогодні з’явилася інформація, що підтверджує давні чутки про те, що для зчитування відбитків пальців в смартфонах Xiaomi, скоро не потрібний буде сенсор. Технологія, запатентована Xiaomi, схожа з подібною технологією Qualcomm і дозволяє зчитувати відбитки пальців на будь-якій поверхні. Вперше вона буде застосована нібито в новому флагмані Mi 5. Також обіцяють, що екран буде чутливий до сили натискань, що дозволить реалізувати безліч цікавих функцій.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!