Розумний подовжувач від Xiaomi та інше

24 Грудень 2015

Коментарі:

0
 24 Грудня, 2015
 0

За день до поновлення девелоперської прошивки, розробники традиційно представили головне оновлення цієї версії. Ним стала дуже корисна функція. Тепер з Mi-аккаунту можна заблокувати втрачений смартфон. В руках будь-кого він стає просто бездушною цеглиною. Активувати його можна, тільки знаючи свій пароль.

miui7-1

miui7-2

Наступною новиною стала обіцяна презентація нового пристрою. Це виявилася не сигналізація і не електропес, а поліпшена версія подовжувача Xiaomi
Powert strip.

mi power strip 1

mi power strip 2

mi power strip 3

Він має 5 універсальних розеток, в ньому немає USB виходів, як у попередниках. Як і колись, подовжувач має захист від перевантаження. Розумна ж його сторона полягає в тому, що він, згідно обіцянок розробників, економить електроенергію. Яким чином це відбувається, поки невідомо. Можливо, в нього вбудований дросель, компенсуючий втрати реактивної енергії при включенні пристроїв, може, якась інша технологія.

І буквально сьогодні з’явилася інформація, що підтверджує давні чутки про те, що для зчитування відбитків пальців в смартфонах Xiaomi, скоро не потрібний буде сенсор. Технологія, запатентована Xiaomi, схожа з подібною технологією Qualcomm і дозволяє зчитувати відбитки пальців на будь-якій поверхні. Вперше вона буде застосована нібито в новому флагмані Mi 5. Також обіцяють, що екран буде чутливий до сили натискань, що дозволить реалізувати безліч цікавих функцій.

Русская версия
За день до обновления девелоперской прошивки, разработчики традиционно представили главное обновление этой версии. Им стала очень полезная функция. Теперь из Mi-аккаунта можно заблокировать потерянный смартфон. В руках нашедшего его он становится просто бездушной пластмасской. Активировать его можно, только зная свой пароль.

miui7-1

miui7-2

Следующей новостью стала обещанная презентация нового устройства. Это оказалась не сигнализация и не электрособака, а улучшенная версия переноски Xiaomi
Powert strip.

mi power strip 1

mi power strip 2

mi power strip 3

Она имеет 5 универсальных розеток, в ней нет USB выходов, как в предшественницах. Как и прежде, удлинитель имеет защиту от перегрузки. Умная же его сторона заключается в том, что он, по заверениям разработчиков, экономит электричество. Каким образом это происходит, пока неизвестно. Возможно, в него встроен дроссель, компенсирующий потери реактивной энергии при включении устройств, может, какая-то иная технология.

И буквально сегодня появилась информация, подтверждающая давние слухи о том, что для считывания отпечатков пальцев в смартфонах Xiaomi, скоро не нужен будет сенсор. Технология, запатентованная Xiaomi, сходна с подобной технологией Qualcomm и позволяет считывать отпечатки пальцев на любой поверхности. Впервые она будет применена якобы в новом флагмане Mi 5. Также обещается, что экран будет чувствителен к силе нажатий, что позволит реализовать множество интересных функций.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.