Розробники MIUI тестують прошивки на Android O для Mi MIX та Mi 5

26 Лютий 2018

Коментарі:

1
 26 Лютого, 2018
 1

Компанія Xiaomi дуже активно працює над імплементацією у нові моделі своїх смартфонів нової версії ОС Андроїд. Нещодавно, завдяки масовому витоку бета-версій оновлень прошивки MIUI для нових, і навіть, не анонсованих Mi-смартфонів, стало відомо, що повним ходом йде тестування прошивки на основі Android 8 для минулорічних Mi 5 та Mi MIX.

Поки що з усіх смартфонів Mi нова версія Андроїду є лише на Mi A1. І, судячи з усього, він став випробувальним полігоном для створення прошивок для інших пристроїв.

Наразі вже існують бета-версії прошивок MIUI на Android O для Mi MIX 2 та MI 6. Найближчим часом очікується апгрейд ОС для Redmi Note 5/pro та Redmi 5/plus. Також розробники анонсують, що першими смартфонами Mi з Орео “з коробки” будуть очікувані найближчим часом Mi MIX 2S та MI 7.

До того ж, на Redmi Note 5 pro разом з оновленням прийде Project Treble. Це програма Google, завдяки якій користувачі будуть отримувати найсвіжіші оновлення системи, додатків та сервісів Гугл.

Таким чином, розробники працюють над тим, щоб перевести на нову версію системи всю п’яту версію асортименту своїх смартфонів, а також “родину” Mi MIX.

Коментарі

  1. Святослав сказав:

    Чому лише A1?
    Мій МІ6 вчора оновився до стабільної MIUI Global 9.2 / Stable 9.2.3 на основі 8.0.0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.