Розкрито деякі секрети ноутбука Xiaomi

12 Лютий 2016

Коментарі:

0
 Лютий 12, 2016
 0

Чим ближче презентація смартфона Mi 5, тим більше відомостей про інші Mi-пристрої з’являється в Мережі. Нещодавно стався масштабний витік зображень ноутбука компанії Xiaomi, що готується до випуску.

mi-noutbook4

Як видно на цих знімках, корпус ноутбука буде виконаний з алюмінію, буде тонким і своїм форм-фактором буде нагадувати ультрабук. Напрошується порівняння з Macbook Air, проте, зараз кожна поважаюча себе майстерня в Китаї випускає подібні ноутбуки, не кажучи про схожі комп’ютери, що випускаються брендами Lenovo, Asus, Acer і ін.

mi-noutbook3

Загалом, зовні ноутбук нічим не примітний. Що ж обіцяють всередині? Згідно з попередніми витокам, ноутбук буде заснований на процесорі Intel i7 (мабуть, будуть модифікації і на i5), оснащений 8 Гб оперативної пам’яті (швидше за все також в опціях будуть різні об’єми), і екраном з роздільною здатністю FHD 1080.

mi-noutbook5

mi-noutbook2

Дивно виглядає одностайність інсайдерів в моделі графічного процесора. Це за чутками буде дискретна відеокарта NVIDIA GeForce GTX 760M.

В якості операційної системи вказують Linux, хоча, незрозуміло, навіщо для цієї ОС така апаратна міць? Тут, очевидно, теж буде маневр для різних опцій. Крім того, говорять, що і в розмірах ноутбука буде три варіанти: 15.6 “, 13.3” і 12.5 “.

Так чи інакше, “підпільна” рекламна кампанія свідчить про те, що ноутбук компанія Xiaomi будуть виробляти. Коли чекати презентації – невідомо, однак, раніше різні джерела недвозначно називали березень. Так що можна почекати місяць і дізнатися правду.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!