Розкрито деякі секрети ноутбука Xiaomi

12 Лютий 2016

Коментарі:

0
 12 Лютого, 2016
 0

Чим ближче презентація смартфона Mi 5, тим більше відомостей про інші Mi-пристрої з’являється в Мережі. Нещодавно стався масштабний витік зображень ноутбука компанії Xiaomi, що готується до випуску.

mi-noutbook4

Як видно на цих знімках, корпус ноутбука буде виконаний з алюмінію, буде тонким і своїм форм-фактором буде нагадувати ультрабук. Напрошується порівняння з Macbook Air, проте, зараз кожна поважаюча себе майстерня в Китаї випускає подібні ноутбуки, не кажучи про схожі комп’ютери, що випускаються брендами Lenovo, Asus, Acer і ін.

mi-noutbook3

Загалом, зовні ноутбук нічим не примітний. Що ж обіцяють всередині? Згідно з попередніми витокам, ноутбук буде заснований на процесорі Intel i7 (мабуть, будуть модифікації і на i5), оснащений 8 Гб оперативної пам’яті (швидше за все також в опціях будуть різні об’єми), і екраном з роздільною здатністю FHD 1080.

mi-noutbook5

mi-noutbook2

Дивно виглядає одностайність інсайдерів в моделі графічного процесора. Це за чутками буде дискретна відеокарта NVIDIA GeForce GTX 760M.

В якості операційної системи вказують Linux, хоча, незрозуміло, навіщо для цієї ОС така апаратна міць? Тут, очевидно, теж буде маневр для різних опцій. Крім того, говорять, що і в розмірах ноутбука буде три варіанти: 15.6 “, 13.3” і 12.5 “.

Так чи інакше, “підпільна” рекламна кампанія свідчить про те, що ноутбук компанія Xiaomi будуть виробляти. Коли чекати презентації – невідомо, однак, раніше різні джерела недвозначно називали березень. Так що можна почекати місяць і дізнатися правду.

Русская версия

Чем ближе презентация смартфона Mi 5, тем больше сведений о других устройствах появляется в Сети. Недавно произошла масштабная утечка изображений готовящегося к выпуску ноутбука компании Xiaomi.

mi-noutbook4

Как видно на этих снимках, корпус ноутбука будет выполнен из алюминия, будет тонким и своим форм-фактором будет напоминать ультрабук. Само собой напрашивается сравнение с Macbook Air, однако, сейчас каждая уважающая себя мастерская в Китае выпускает подобные ноутбуки, не говоря о подобных компьютерах, выпускаемых брендами Lenovo, Asus, Acer и др.

mi-noutbook3

В общем, внешне ноутбук ничем не примечателен. Что же обещают внутри? Согласно предыдущим утечкам, ноутбук будет основан на процессоре Intel i7 (очевидно, будут модификации и на i5), оснащен 8 Гб оперативной памяти (скорее всего также в опциях будут разные объемы), и экраном с разрешением FHD 1080.

mi-noutbook5

mi-noutbook2

Удивительно единодушие инсайдеров в модели графического процессора. Ним по слухам будет дискретная видеокарта NVIDIA GeForce GTX 760M.

В качестве операционной системы указывается Linux, хотя, непонятно, зачем для этой ОС такая аппаратная мощь? Здесь, очевидно, тоже будет маневр для разных опций. Мало того, говорят о том, что и в размерах ноутбука будет три варианта: 15.6”, 13.3” и 12.5”.

Так или иначе, начавшаяся “подпольная” рекламная кампания свидетельствует о том, что ноутбук компания Xiaomi все же будет производить. Когда ждать презентации – неизвестно, однако, ранее различные источники недвусмысленно называли март. Так что можно подождать месяц и узнать истину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.