Розклад оновлення прошивки MIUI 10 на період до 10 лютого

31 Січень 2019

Коментарі:

3
 31 Січня, 2019
 3
Категорія: Новини

Не встигли китайські виробники відсвяткувати всесвітній Новий рік, як настав час добряче погуляти на святкуванні китайського нового року.

Тому, як ви здогадалися, оновлення прошивок MIUI не буде з цього тижня до 10 лютого. І ось розклад надходження апдейтів в цей період.

Завтра (1 лютого) оновлення MIUI 10 Global Beta ROM надійде лише учасникам закритого бета-тестування. Всі інші користувачі не отримають нової прошивки.

Наступного тижня оновлень не буде взагалі. Після 11 лютого нові прошивки будуть надходити, коли будуть готові.

У п’ятницю, 17 лютого, вийде стандартне оновлення MIUI 10 Global Beta ROM.

Тим часом, команда розробників сповіщає всіх шанувальників прошивки MIUI, що нова версія MIUI 11 вже вийшла зі стадії проектування і почалася її розробка. Реліз очікується, як завжди, наприкінці липня-в середині серпня 2019 року.

Коментарі

 1. Фёдор сказав:

  Наконец-то побыстрее бы! После обновления сенсор неслушаеться! Телефон лежит невозможно пользоваться!

 2. Олександр сказав:

  Вобще з обновою 10.1 не телефон став як кирпич сенсор нидає спокою вже замучивсь бороться, погона що неможна його вислать виробнику хай сам пробує що впарив, поначалу так подабався редми 5, тепер жалію що некупив телефон другого виробника які боряться за клієнта а не утюхують глюк за 4300грн що ради недасиш, позор таким виробникам які нас наказують нізащо що ми розчитуєм що бренд переживає за кліента, декілька раз писав на форум miui, але там хібащо можна один з одним поділитись горим розрабочикам …!

 3. Володимир сказав:

  Анонсують вже 11 версію.
  А 10ку, по заявленим моделям, до сих пір не зробили.(мається в увазі глобалка). МІ6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.