Розблокування завантажувача у Redmi 5 та Redmi 5 plus

7 Березень 2018

Коментарі:

1
 7 Березня, 2018
 1
Категорія: Новини

Оскільки нові смартфони Redmi 5 та Redmi 5 plus  мають офіційні глобальні прошивки, перед користувачем стане проблема оновлення прошивки.

І якщо девелоперська прошивка прошиється без проблем, стабільна може викликати проблема. Також, якщо ви забажаєте прошити виріб ромоділів (неофіційну перекладену прошивку), це теж буде проблемно. Для цього потрібно розблокувати завантажувач, тому що інакше прошитися буде неможливо. Навіть офіційна глобальна стабільна прошивка потребує розблокування.

Що потрібно зробити для цього?

По-перше, треба мати Mi-акаунт. Якщо у вас його немає і ви не заводили його, коли активували смартфон, створіть акаунт. Не забувайте пароль від нього – там зберігається вся інформація про вас і ваш телефон.

По-друге, треба пройти процедуру розблокування.

Розблоковуючи завантажувач, ви втрачаєте гарантію Xiaomi, але не локального магазина, де ви купили свій смартфон. До того ж, гарантія відновлюється, щойно ви прошили офіційну девелоперську прошивку (так каже виробник, треба поцікавитися умовами гарантії конкретного магазина).

Щоб почати процедуру розблокування, треба зайти на сайт виробника і натиснути кнопку Unlock now.

як розблокувати завантажувач Xiaomi

Далі потрібно авторизуватися у свій Mi-акаунт.

розблокування завантажувача MIUI

Потім треба заповнити форму, вказавши свій номер телефону, ім’я (можливо, нік на офіційному форумі) і причину розблокування. Сюди треба писати англійською мовою якусь причину типу “I have bootloop on my phone and need to flash custom rom”, або “I`m a member of official MIUI community and need to flash custom ROM for testing”.

як розблокувати бутлоадер на смартфоні Redmi Note 5A

Потім треба ввести код, який прийде до вас у вигляді SMS-повідомлення. Якщо код не надходить, замовте його ще раз кнопкою Resend.

розблокування смартфону Redmi Note 5A

Тепер залишається чекати на дозвіл. Почекати доведеться до 15 днів, хоча зазвичай, дозвіл надходить наступної доби.
Дозвіл має вигляд SMS-повідомлення, де написано адресу, за якою треба перейти для розблокування.

Якщо у вас не офіційна китайська девелоперська прошивка, прошийте її.

Ось посилання на офіційні прошивки.

Треба завантажити додаток Mi Flash unlock, встановити його на комп’ютер. Потім почекати від 3 до 5 діб.

Потім треба запустити додаток.

розблокування завантажувача Сяомі

Авторизуйтеся, введіть дані свого Мі акаунту (Увага! того Мі-акаунту, на який ви давали запит на розблокування).

Потім переведіть ваш Redmi 5 або Redmi 5 plus у режим фастбуту (Гучність Вниз + кнопка Живлення) і дочекайтесь, коли на екрані з’явиться кролик Мі, який лагодить Андроїд.

Тепер з’єднайте смартфон з комп’ютером якісним USB кабелем, перевіреним для передавання даних.

розблокування смартфонів Сяомі

Натискайте кнопку Розблокувати і чекайте. Через деякий час ваш смартфон буде розблоковано. Увага! Процес розблокування може тривати кілька діб, але це буває не часто.

При розблокуванні можливі помилки: 50%, не розпізнаний пристрій і таке інше. Є декілька способів вирішити проблему. Наприклад, такий. Це більшою частиною пов’язане з тим, що ви розблоковуєте смартфон на іншому Мі-акаунті, ніж той, на який подавали запит, також може статися, що ваш смартфон вже розблоковано. Треба подивитися на статус у Меню для розробників.

Все, ви розблокували завантажувач. Але це тільки початок яскравих пригод з вашими Redmi 5 або Redmi 5 plus.

 

Коментарі

  1. Руслан сказав:

    Здравствуйте, купил redmi 5+ прошивка 9.2.6.0.0. вьетнамка,заявку на разблокировку одобрили пришло СМС,в mi flash unlock идёт загрузка до 99% и ошибка,пишут привяжите аккаунт ,в настройках телефона разработчика Статус загрузчика разблокирован,картинка с открытым замком и ВСЕ большие ничего нету, помогите!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.