Roidmi - незвичайний варіант авто-зарядки від Xiaomi

29 Вересень 2015

Коментарі:

2
 29 Вересня, 2015
 2

mi-car-chrge-usb

Компанія Xiaomi, судячи з усього, підтримала ще один стартап і на світ з’явилося одне з найбільш незвичайних пристроїв, втім, досить корисне. Пристрій виконаний у вигляді циліндра, зробленого з металу або полікарбонату, на верхній грані якого знаходиться два USB роз’єму. Роз’єми забезпечені підсвічуванням, що в умовах темряви в салоні автомобіля, дуже важливо. Обидва порти дають струм величиною до 3, 1 А при напрузі 5 В.

roidmi-xiaomi-car-charge

xiaomi-usb-car-charge- fm-radio

Пристрій має захист від перевантажень, короткого замикання та ін., Відомі нам по “розумній” Mi-переносці. Незвичайним доповненням до зарядки є можливість з’єднатися по Bluetooth з вбудованим FM-передавачем, який буде транслювати музику зі смартфона на автомобільний приймач.

Насправді, вельми корисна функція, оскільки ще безліч автомобільних аудіо- і радіосистем не здатні відтворювати музику з Mi-пристроїв, з’єднаних з ними по USB.

Прем’єра пристрою відбудеться в наступному місяці.

Русская версия

mi-car-chrge-usb

Компания Xiaomi, судя по всему, поддержала еще один стартап и на свет появилось одно из самых необычных устройств, впрочем, довольно полезное. Устройство выполнено в виде цилиндра, сделанного из металла или поликарбоната, на верхней грани которого находится два USB разъема. Разъемы снабжены подсветкой, что в условиях темноты в салоне автомобиля, очень востребовано. Оба порта дают ток величиной до 3, 1 А при напряжении 5 В.

roidmi-xiaomi-car-charge

xiaomi-usb-car-charge-fm-radio

Устройство имеет защиту от перегрузок, короткого замыкания и др., известные нам по “умной” Mi-переноске. Необычным дополнением к зарядке является возможность соединиться по Bluetooth со встроенным FM-передатчиком .который будет транслировать музыку со смартфона на автомобильный приемник.

На самом деле, весьма полезная функция, поскольку еще множество автомобильных аудио- и радиосистем не способны воспроизводить музыку с Mi-устройств, соединенных с ними по USB.

Премьера устройства состоится в следующем месяце.

Коментарі

  1. Валентин сказав:

    Скажіть будь ласка чи буде цей пристрій ( Roidmi) продаватись в Україні? Коли і де його можна буде купити? Дякую!

    • Юрий сказав:

      Якщо буде, то у нашому магазині Xiaomi.ua. Коли, не можу сказати. Заходьте туди, там завжди якісь нові речі є.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.