Робот з «Зоряних війн» відвідав стенд продукції Xiaomi в Києві

15 Січень 2016

Коментарі:

0
 Січень 15, 2016
 0

Новорічні свята у всьому світі стали пов’язаними з продовженням епопеї «Зоряних війн». На хвилі святкового настрою і «зоряної лихоманки» курйозні події, пов’язані з обома подіями сипалися як з рогу достатку.

Наприклад, на новорічних канікулах в столичному ТЦ “Ocean Plaza» відвідувачів магазину розумних гаджетів компанії «Сяомі Україна» розважав легендарний робот R2D2.
Він діловито снував між покупцями продукції Xiaomi, видаючи характерні звуки, які відомі всім любителям космічної опери у світі.

Співробітники магазину поставилися до візиту знаменитого дроида із розумінням. На їхню думку, високотехнологічні розумні електронні пристрої, які виробляє компанія Xiaomi, викликають інтерес у собі подібних створінь.
І люди, які хоча б раз скористалися яким-небудь пристроєм Xiaomi, вже не можуть відмовитися від нього і приходять в магазин за новими версіями смартфонів, планшетів, зовнішніх акумуляторів, екшн-камер, фітнес-браслетів і багатьох інших корисних і розумних гаджетів.

Робот збіг до стендів Xiaomi з рук своїх творців – української компанії TechnoToys, яка є партнером “Сяомі Україна”.

Покупці відреагували на появу R2D2 з радістю. Вони висловлювали думку про те, що якщо наш світ перенести у Всесвіт «Зоряних війн», то і R2D2, і C3PO, і навіть «Тисячолітній Сокіл» були б зроблені компанією Xiaomi. А світлові мечі продавалися б як браслети Mi Band. Адже прагнення до оволодіння високими технологіями у всі часи в усіх світах властиве кращим.

У наш час компанія Xiaomi та її український дистриб’ютор «Сяомі Україна» готові надати користувачам ще більше дивних пристроїв, основними властивостями яких є доступність і висока якість.
Вже в перші два тижні нового року Xiaomi представили дві нові моделі смартфонів, що залишають більшість конкурентів позаду. А нас ще чекають пристрою з системи «Розумний будинок», нові відеокамери, телевізори, електричні засоби пересування.

З усіма з них можна познайомитися ближче на стендах «Xiaomi» в ТЦ «Ocean Plaza».

Там, до речі, припаркувався і R2D2 в повну величину, створений Techno Toys за ліцензією компанії Disney.

Ще раз дякуємо компанії Techno Toys за те, що відпустили своє створіння погуляти разом з виробами Xiaomi.

r2d2-008

r2d2-007

r2d2-006

r2d2-005

r2d2-004

r2d2-003

r2d2-002

r2d2-001

Русская версия

Comments are closed.

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!