Різні види уявного Mi 5C і реальний Android N на Mi 4C

27 Січень 2017

Коментарі:

0
 27 Січня, 2017
 0

У Мережі знову згадали ще вересневі фотографії невідомого пристрою, який власник знімків видавав за Mi 5C. Причиною того став новий витік інформації про цей таємничий пристрій. На сайті китайського центру сертифікації 3С Xiaomi оголосила про п’ять нових пристроїв, з яких три мають цифрові ідентифікатори, а два – кодові імена.

Знову всі згадали про гіпотетичний пристрій під кодовою назвою Meri і торговою назвою Mi 5C. Це повинен бути 5,5-дюймовий смартфон на процесорі Snapdragon 625 з підвищеними параметрами для міжнародного ринку, і власним процесором Xiaomi Pinecone для внутрішнього китайського.

Ось тут всі і згадали виток фотографій майже чотиримісячної давнини, де був пристрій з подібними характеристиками.

Пристрій має одну задню камеру, керуючу кнопку, яка є сенсором відбитків пальців на передній панелі, одна з модифікацій цього смартфону оснащена 3 ГБ оперативної пам’яті и 64 ГБ флеш-пам’яті.

На світлинах також видно металічний корпус.

Теоретично це може бути лише чергова модифікація нинішнього флагмана Mi 5, тому що всі інші лінійки моделей нещодавно оновилися.

До речі, на міжнародному ринку стали доступними дві кольорові модифікації шалено популярного смартфону Redmi Note 4 – у чорному і синьому корпусах.

Тим часом, повним ходом йде оновлення на нову ОС Андроїд 7 вже досить старенької моделі минулого флагмана – Mi 4C. Всі власники цього гарного смартфону сподіваються, що після китайського Нового року оновлення прошивки MIUI 8 вийде із стадії альфа-тестування і стане загальнодоступною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.