Рендери MI 7: справжній вигляд чи містіфікація?

3 Квітень 2018

Коментарі:

1
 Квітень 3, 2018
 1

Поки Xiaomi не поспішає презентувати свій новий флагман за номером 7, фанати і оглядачі розважаються витоками інформації про нього. Ось знову з’явилися рендери зовнішнього вигляду Mi 7.

Перше, що впадає в очі – це “бров” нагорі екрану. Ця особливість панелі вже стала об’єктом ненависті потенційних користувачів, як у свій час грані екрану.

Але успіхи Xiaomi в униканні цієї панелі, які ми бачимо у Mi MIX 2, викликають сумніви в тому, що в новому флагмані пекінська компанія піде вже відомим шляхом, що був прокладений Apple і підтриманий багатьма виробниками, зокрема, Huawei у свіжому P20.

Дивимося далі. На задній панелі видно подвійну камеру і відсутність сканера відбитків пальців. Ми вже знаємо, що у новому флагмані Mi він буде на екрані.

До того ж, передня камера буде мати змогу розпізнавати обличчя користувача.

Також видно металевий корпус, хоча досі були чутки про скляну задню панель і бездротову зарядку. Можливо, у флагмана буде декілька модифікацій.

Взагалі, форма корпуса нагадує попередника – Mi 6, тому можна припустити, що це не офіційний рендер, а візуалізація фантазій фанатів. Як буде виглядати Mi 7 насправді ми побачимо лише у червні, коли, згідно планам Xiaomi, його презентують.

Щодо характеристик смартфона, поки що відомо, що він буде побудований на SoC Snapdraghon 845 і буде мати декілька наборів пам’яті.

Коментарі

  1. Максим сказав:

    Скорее всего это фейк, посмотрите в правом верхнем углу на иконку заряда батареи, она наполовину спрятана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.