Redmi розробляє модель з 64 Мп камерою?

19 Червень 2019

Коментарі:

0
 19 Червня, 2019
 0
Категорія: Новини

Після того, як Samsung та Sony презентували 48 Мп сенсори для камер мобільних пристроїв, ця цифра у специфікаціях перестала бути дивною для будь-кого. Тим більше, що обізнані користувачі розуміють, що знімки все одно виходять з роздільною здатністю 12 Мп, але з підвищеним динамічним діапазоном, чіткістю та різкістю.

Але питання, чи з’являться камери з сенсорами 64 Мп було ріторичним. І ось, судячи з усього, їх вже готові використати у реальних моделях смартфонів.

Дослідники з форуму XDA developers знайшли у коді прошивки MIUI, а конкретніше, у додатку “Камера” рядки про вмикання роздільної здатності 64 Мп для камери.

На даний момент існує єдиний варіант сенсора з такою роздільною здатністю. Це Samsung 64MP ISOCELL Bright GW1.

Він має пікселі розміром 0.8 мкм і підтримує технологію 4-in-1 Tetracell technology, що означає об’єднання чотирьох фізичних пікселів в один віртуальний. Це означає, що фінальні фотографії будуть мати роздільну здатність 16 Мп, але будуть мати великі можливості щодо розширення динамічного діапазону, покращення якості знімків, що були зроблені вночі чи у приміщенні.

Тому камера у нового Redmi, якщо такий буде випущено раніше зха конкурентів, буде неперевершеною.

Почекаємо, чи не буде вона реалізована у очікуваному Mi MIX 4.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.