Redmi перетворюється на автомобіль, а новий смартфон може мати поп-ап камеру

22 Квітень 2019

Коментарі:

0
 22 Квітня, 2019
 0
Категорія: Новини

Хоча Xiaomi зробила для всіх не-смартфонів бренд MiJia а для деяких смартфонів – Redmi, керівництво суббрендів не може зупинитися на одному виді продукції.

З моменту відокремлення бренду Redmi не минуло ще і півроку, а його маркетологи вже намагаються освоїти нові види продукції. Так стало відомо, що новим продуктом бренду стане автомобіль.

Щоправда, від Xiaomi авто отримає лише систему управління, засновану на штучному інтелекті Xiao Ai, а платформою стане існуючий кросовер Bestune T77.

Виглядає автомобіль дуже непогано, а як себе проявить система керування і чи буде вона заснована на MIUI – покаже близький час, коли авто надійде до оглядачів.

Тим часом, директор по виробництву Xiaomi Ван Тен “спалив” нову модель смартфона з селфі-камерою, що висувається з верхньої грані. Блогери вважають, що це нова модель Redmi, можливо навіть. Redmi Pro 2, тому що ні один з існуючих смартфонів не має такої конфігурації інтерфейсних отворів.

Чи зазіхне Redmi на теріторію флагманів Mi, ми зможемо побачити у найближчий час, після презентації Redmi Y3.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.