25 Квітень 2020

Коментарі:

0
 25 Квітня, 2020
 0
Категорія: Екосистема, Новини

За всю історію розвитку компанії Xiaomi планшети були бідними родичами в великій родині пристроїв Mi та екосистеми розумного дому MiJia.

Незважаючи на те, що лінійка Mi Pad мала дуже гарні характеристики, що могли забезпечити їй великий попит, підтримка цих пристроїв була дуже невдалою. Оновлення, переклад прошивки на глобальні мови, додатки і сервіси для великого всесвітнього ринку – все це робилося в останню чергу.
Тому Mi-планшетам не вдалося повторити долю своїх менш продуктивних колег виробництва Huawei, Lenovo та Samsung.

Тепер Xiaomi, схоже, вирішила знову дістати туз з рукава і відновити кількість пристроїв з великими екранами новою моделлю, що отримала назву Redmi Pad 5G.

Яки ми розуміємо з назви, пристрій буде призначений для роботи у 5G мережах (якщо їх таки запустять в усьому світі, незважаючи на паніку, пов’язану з міфами про шкідливість мікрохвиль високої частоти).

Але і окрім цієї характеристики, що поки не дає переваги за відсутністю широкого розповсюдження нового стандарту зв’язку, планшету Redmi є чим похизуватися.

Як свідчать витоки інформації, це буде топова модель. Йому пророкують процесорну платформу Snapdragon 765G, екран з частотою оновлення 90Гц, основну камеру з сенсором 48Мп та штучним інтелектом у додатку, 30Вт швидку зарядку та чотири стерео-динаміки. Це все робить цю модель потужною ігровою платформою.

Презентація Redmi Pad 5G запланована на 27 квітня. Дуже скоро ми дізнаємося про всі дані нового планшету. А замовити його в Україні можна у магазині MIOT.UA після презентації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.