Redmi Note 8 Pro отримає спецверсію WOW

30 Серпень 2019

Коментарі:

0
 Серпень 30, 2019
 0
Категорія: Новини

Спеціальних версій смартфонів Mi побільшає. Вперше в історії бренду Redmi вийде спецверсія для пристрою бюджетної лінійки. Ним стане щойно презентований Redmi Note 8 Pro. І він буде присвячений грі World of Warkraft.

Ця подія ніяким чином не означає співпрацю з Blizzard над версією онлайн гри для Android, як нафантазували фанати цієї рольової гри.

Тематичним смартфоном компанія Xiaomi вирішила віддати данину пошани легендарній серії ігор.

Як і в інших спеціальних версій, разом зі смартфонорм в оригінальній упаковці буде дві версії тематичних матеріалів: для шанувальників Орди, та фанатів Альянсу. Зрозуміло, що Орда буде в червоно-чорних кольорах, а Альянс – білих.

В коробці будуть буклети, карти для настільних ігор, чохол з логотипом фракції. На смартфоні буде встановлено відповідного дизайну тему для MIUI.

Зрозуміло, ціна буде вищою за звичайну, але і бажаючих купити цю версію буде багато, враховуючи, що Blizzard декілька років тому зробила локацію Пандарія заради залучення азійських гравців до світу WOW.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.