Redmi Note 8 чи Redmi K30? Новий смартфон вже на порозі

12 Серпень 2019

Коментарі:

0
 12 Серпня, 2019
 0
Категорія: Новини

Майже всі техноблогери та ЗМІ написали про те, що ппрезидент компанії Xiaomi Лін Бінь схибив і разом з філіжанкою кави на знімку, “злив” вигляд нового смартфона.

Всі чомусь подумали, що це буде Redmi Note 8, про який не було жодного анонса протягом року. До того ж, йому приписують нову 64 Мп камеру, щойно презентовану Xiaomi.

Якщо суббренд вирішив зробити ще одного флагмана, це було б маркетинговою помилкою, тому що Redmi K20 ще тільки очікує найближчим часом версії Pro і продається дуже успішно. Навіщо створювати йому конкуренцію?

Щодо Redmi Note 8 теж беруть сумніви. Тому що серія Note майже ніколи не несла в собі передових технологій. Тому не варто і починати. Новим смартфоном з супер-камерою має бути якась особлива модель, щоб потім всюди в релізах було написано: вперше в історії Xiaiomi виробила смартфон з небанальною назвою та 64Мп камерою.

Тому це може бути Redmi Y4, наприклад, чи Mi 9P (від слова photo), чи Mi 9C (від слова Camera).

Але назва Redmi Note 8 вже закріпилася за ним у новинах технопорталів, тому, мабуть, так воно й буде.

Можливо, не так швидко, як всі очікують. Деякі дописувачі стверджують, що презентація нової моделі буде перенесена аж на жовтень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.