Redmi Note 7 полетів у космос і повернувся зі знімками

6 Травень 2019

Коментарі:

0
 Травень 6, 2019
 0
Категорія: Новини

Вперше в історії світового смартфонобудівництва розумний телефон піднявся у навколоземний простір, зробив там знімки поверхні Землі і повернувся майже неушкодженим.

На цей експеримент наважилися маркетологи Xiaomi. Вони зробили пристрій для дистанційного управління, роздрукували на 3D-принтері систему утримання смартфону і розтушвали все це на повітряній кулі.

Аеростат піднявся на висоту близько 30 км у верхні шари атмосфери, де температура сягає значень -60 градусів. Redmi Note 7 зробив декілька знімків земної поверхні та продовжив політ аж доки повітряна куля не вибухнула внаслідок різниці тиску.

Смартфон пережив довге падіння і приземлився у полі. При цьому, як відмічають дослідники, “його сенсори та карта пам’яті не постраждали”. Чи мають вони на увазі, що смартфон розбився, але карту пам’яті вони змогли вилучити і прочитати дані, чи навіть екран не розбився при падінні з 30-кілометрової висоти, китайські ентузіасти не уточнюють, як і інформацію, чи був смартфон належним чином захищений оболонкою чи якимось футляром.

Але факт є фактом. Ми маємо перші у світі фотографії Землі, зроблені смартфоном у самостійному польоті, не на борту космічного апарата, чи автомобіля Ілона Маска.

Як буде вести себе Redmi Note 7 при падіння з висоти людського зросту, і що вціліє при цьому, побачимо. Це дуже просто зробити – треба купити смартфон у магазинах екосистеми розумного дому MIOT.UA. А потім можно експериментувати.

Порада: одразу купуйте два. На всякий випадок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.