Redmi Note 7 проходить випробування на міцність

21 Січень 2019

Коментарі:

0
 21 Січня, 2019
 0
Категорія: Новини

Маркетологи Xiaomi вирішили для промо-кампанії новачка бренду Redmi використати легенду про його надміцний корпус. Як ми знаємо, смартофон вкритий захисним склорм Gorilla Glass 5, але чи дійсно він має такі покажники міцності?

Спершу, президент Xiaomi Лін Бін показав, як можна розколювати горіхи смартфоном, тобто, втілив найпоширеніший після “лопати” жарт про сучасні комунікатори. Ось результат:

Ця анімаційна картинка має ще один цікавий момент: на ній зображено, як виглядає зйомка зі швидкістю 960 к/с. Лін Бін не написав, на який смартфон знімалося це відео, і чи буде Redmi Note 7 підтримувати такий режим зйомки “з коробки”.

А директор Redmi Лю Вейбін пішов ще далі і скинув смартфон зі сходів, щоправда, у кошику для сміття. Ось як це виглядало.

На іншому відео нам пропонують використати Redmi Note 7 як основу для роликових ковзанів.


Виникає питання: а він взагалі працює як телефон, або портативна камера, чи що ще там роблять смартфони? Чи може це кухонне або спортивне знаряддя? Може на ньому ще можна чистити оселедець, або рубати м’ясо?

Можливо, в наступних відео ми побачимо справжні можливості нового смартфона як ігрового смартфона чи камерафона, його штучний інтелект та швидкість розблокування чи сканування спутників GPS. А поки що, можна зауважити, що для всі показаних вище операцій вистачить звичайної деревини чи цеглини, за яку не треба платити гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.