В очікуванні нового флагмана бренда Redmi, презентація якого має відбутися 10 грудня, багато шанувальників техніки Xiaomi обговорюють, на якій платформы буде побудований новий смартфон.

Тим часом, на сайті TENAA з’явилися деякі характеристики новинки. але і вони не відповідають на головне питання, чи залишиться флагман на вже минулому чіпі Snapdragon 730G, чи стане першим виробом на системі Snapdragon 765/G.

Виявляється, може статися і так, і так. Маркетологи бренда вже оголосили, що у смартфона буде дві моделі, що відрізняються підтримкою стандартів зв’язку. Одна буде підтримувати 5G, а інша залишиться на 4G. Це і визначить платформу.

Є і деякі загальні дані. Наприклад, що смартфон буде мати 64 Мп камеру з сенсором Sony 686. Також відомо про акумулятор ємністю 4400 мАг. Однак, кажуть і про 5000 мАг. Однак, оскільки TENAA є офіційним джерелом, радше вірити їй.

Є відомості про 6,67-дюймовий екран, 6-12 ГБ оперативної пам’яті та внутрішнє сховище об’ємом до 128 ГБ.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.