Redmi K20 Pro Avengers Edition - диво для колекціонерів

8 Липень 2019

Коментарі:

0
 8 Липня, 2019
 0
Категорія: Новини

Нарешті показали фото ексклюзивного смартфона Redmi K20 pro, присвяченому фіналу історії про Месників. І хоча Всесвіт Марвел вже розвивається за іншими сценаріями, образи харизматичних героїв, ще довго будуть цікавими для мільйонів шанувальників.

Для створення спеціальної версії було взято флагман суббренду Redmi – Redmi K20 pro, побудованому на топовій процесорній системі Snapdragon 855 і повним екраном з висувною селфі-камерою.

Дизайн лімітованої серії визиває захоплення.

До базових блакитного та червоного, додано чорний колір без градієнтів для задньої панелі. До того ж, вона отримала структуру карбона (скоріше, адамантія), та стилізований під футуристичний кріанський дизайн.

Окрім зовнішності, покращилася і комплектація пристрою. До смартфону додаються задні захисні чохли, присвячені окремому герою для певного кольору, буклет, присвячений Месникам та Redmi, металічна карта для настільних ігор для колекціонерів, та спеціальна тема прошивки MIUI.

На жаль, така краса буде продаватися лише на теріторії Китаю, як і інші спеціальні серії Xiaomi, а їх вже було шість. Тому колекціонерам слід домовлятися з продавцями на Aliexpress, щоб вони відклали для них цей ексклюзивний смартфон, бо попит на нього буде шаленим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.