Redmi готує ігровий смартфон на Helio G90T?

31 Липень 2019

Коментарі:

0
 31 Липня, 2019
 0
Категорія: Новини

Після презентації Blak shark 2 pro плани Xiaomi на нові ігрові пристрої не зникли. Судячи з заяв очільника бренду Redmi, він теж бажає мати свій ігровий смартфон. Інакше пояснити натяки на розробку нового смартфона на процесорній системі MTK Helio G90T не можна.

Щойно презентований чіп G90T – це виріб TSMC за 12 нм техпроцесом. Він складається з двох ядер Cortex A76 і шести Cortex A55. Також система має відеоприскорювач Mali G76.

Максимальна частота, до якої можна розігнати ядра складає 2,05 ГГц.

Система має подвійний Wi-Fi модем, тобто, смартфон на Helio G90T може з’єднуватися з двома незалежними джерелами Wi-Fi сигналу, обираючи найбільш потужний з них у кожен момент часу.

Також система зв’язку може кобінувати сигнал Wi-Fi з сигналом LTE та обирати найбіьш сприятливий.

Система підтримує HDR 10, що робить зображення більш соковитим і яскравим. За своїми параметрами ця процесорна система близька до Snapdragon 830, але коштує дешевше.

Виробник Mediatek позиціонує новий чіп як ігровий і прогнозує, що першим смартфоном, який буде побудований на цьому процесорному комплексі, буде саме Redmi.

Для глобальних користувачів у Xiaomi є білш потужні рішення, у вигляді того ж сімейства Black Shark, навіть, Pocophone, а новий смартфон на MTK процесорі буде розповсюджуватися, судячи з усього, у азійському регіоні, і, можливо, в Індії, якщо патентні суперечки на рахунок продукції Mediatek у цій країні вже вичерпано.
Але все одно, цікаво подивитися, що у цьому пристрої вигадають розробники на додаток до не найпотужнішого процесора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.