22 Липень 2019

Коментарі:

0
 22 Липня, 2019
 0
Категорія: Новини

Схожу на те, що Redmi має шанси вперше в своїй історії зробити щось, що ніхто до них у світі не робив. Враховуючи, що історія бренду не налічує і року, це дуже важливе досягнення.

Мова йде про камеру з модулем на 64 Мп сенсорі. Про такі плани Xiaomi ми вже чули кілька місяців тому, але тепер, схоже, в них є робочий екземпляр пристрою.

Про це свідчить тизер з фотографією кота і збільшений фрагмент його, що показує реальну роздільну здатність, яка була недосяжною для інших камер.

Якщо це так, Redmi може випустити вперше у світі смартфон з 64 Мп камерою, адже два інших бренди, що теж зробили подібні заяви – індійський Realme та корейський Samsung, поки що не готові представити працюючу модель.

Який сенсор буде використаний у новому фотофоні Redmi – невідомо. Навряд це буде матриця від Samsung, тому що корейський вендор не поділиться новинкою до реліза свого пристрою. Чи є подібна камера у Sony, поки що невідомо широкому загалу.

Про плани Mi зробити камеру з роздільною здатністю 64 Мп стало відомо навесні, коли дослідники розкрили деталі коду нового додатку Камера, де є опції роздільної здатності 64 Мп.

Як все буде виглядати насправді, і яка модель стане супер-фото-смартфоном, поки що не відомо, але, судячи з початку рекламної кампанії, ми побачимо все самі протягом місяця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.