Redmi 9 буде зроблено на основі МТК

17 Грудень 2019

Коментарі:

0
 17 Грудня, 2019
 0
Категорія: Новини

Як відомо знавцям логіки виробників бренду Redmi, у розділі Redmi Note випускаються потужні смартфони, деякі навіть з елементами інновацій та рисами топових моделей, як, наприклад, Redmi Note 8 Pro, що зазіхнув на топ середнього сегменту.

У лінійці Redmi випускаються бюджетні смартфони для повсякденного використання, без особливих технічних вибриків. І якщо Redmi Note, починаючи з 7-ї версії, навіть позиціонуються як ігрові і мають рідинне охолодження, то Redmi – це звичайний смартфон для спілкування.

Але у реінкарнації популярного бюджетника на заміну Snapdragon 439 прийде MediaTek Helio G70. Судячи з номеру версії, ця платформа буде слабша за G90, що використовується у Redmi Note 8, її не можна буде назвати ігровою, і характеристики її (на даний момент уявні): 12 нм техпроцес, ядра Cortex A76 та A55 не дуже вражають. До того ж, патентні війни призвели до того, що в Індії така конфігурація не може продаватися. І європейських покупців не надихне абревіатура MTK.

Тим не менше, успіх RMN 8/Pro дає надію маркетологам.

З витоків інформації, можна скласти уяву про новий Redmi. Це може бути 6,6-дюймовий смартфон з базовим набором пам’яті 4/64 ГБ. Звісно, про NFC та двохдіапазонний GPS мова не йде, але основні функції будуть присутні.

Швидкість зміни моделей смартфонів в той час, коли попередні ще успішно працюють, дещо дивує, але якщо Xiaomi так робить, це не приносить їй збитків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.