Redmi 8 вже існує, а Redmi Note 8 з трьома камерами

19 Серпень 2019

Коментарі:

0
 Серпень 19, 2019
 0
Категорія: Новини

Не встигли ми відмітити появу нового смартфону Redmi на китайському центрі сертифікації, як його діючу модель вже показали.

Дійсно, смартфон на знімках повністю співпадає з описаним у сертифікатах. Це доволі слабка модель на процесорній системі Snapdragon 439, в якої є модифікація з 2 ГБ оперативної пам’яті, низькою роздільною здатністю екрану і “підборіддям” з логотипом бренду в стилі індійських смартфонів 2012-14 років.

Але ж є в нього і позитивні риси: потужний акумулятор, доволі великий екран і, звісно, ціна, яка для подібних характеристик повинна бути нижча за 100 доларів.

Будемо сподіватися, що головні переваги нової моделі, яка досі поступається попереднику, будуть реалізовані у pro версії.

Що ж до Redmi Note 8, його теж показали на фото, і ніхто інший, як “чемпіон по спойлерам” президент Xiaomi Лін Бінь.

З фото видно, що у смартфона буде три камери, одна з яких, сподіваємось, буде таємничим 64 Мп дивом, що днями було презентовано.

Реліз восьмої серії Redmi очікуємо на початок вересня, можливо це відбудеться разом з презентацією нової версії прошивки MIUI.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.