Qualcomm створює свою систему розпізнання обличчя для Xiaomi та Samsung

14 Вересень 2017

Коментарі:

0
 Вересень 14, 2017
 0

Категорія: Новини

Останній Apple iPhone X виділяється з багатьох причин, одна з яких полягає в тому, що пристрій використовує повний екран. Ще одна вражаюча функція на iPhone X – це технологія 3D-розпізнавання обличчя.
За чутками, Xiaomi буде оснащувати цією технологією своєю наступну флагманську модель. Схоже, технологія 3D-розпізнавання обличчя швидше знайде свій шлях до більшості смартфонів, ніж всі думали минулого року

Новини, що виходять з ланцюжка промисловості Тайваню, натякають на те, що Qualcomm прискорює технологію SLiM 3D-камер і почне їх масовий випуск у січні наступного року, оскільки технологія, як очікується, буде дебютувати прямо за розкладом у першому кварталі 2018 року. Звіт також показує, що технологія буде використовуватися на Samsung та Xiaomi, які набирають популярність, як і раніше, і обидві компанії працюють над смартфонами, які будуть використовувати цю технологію. Xiaomi буде запускати наступника свого флагмана Mi 6, який, швидше за все, буде відомий як Mi7. Очікується, що цей пристрій буде оснащений процесором Qualcomm Snapdragon 845, а також необхідним обладнанням для керування технологією 3D Facial.

Qualcomm офіційно оголосила про існування 3D-рішення Structured Light Module (SLiM), яке було розроблено спільно з компанією Himax 30 серпня. Технологія SLiM – це модуль 3D-камери під ключ, який забезпечує глибоке зондування в режимі реального часу та створення 3D-точкової області з високою роздільною здатністю і точністю.
Модуль розроблений для дуже низького енергоспоживання в компактному форм-факторі низького профілю, що робить рішення ідеальним для вбудованого та інтегрованого у мобільний пристрій. Окрім мобільних телефонів, 3D-технологія, як очікується, буде використовуватися в автомобілях, безпілотних літальних апаратах, моніторах та інших областях.

Окрім 3D Face ID, Xiaomi Mi 7 також буде мати повноекранний дизайн і оновлені камери.
Останнім часом і в Samsung з’явилися новини про використання технології об’ємного розпізнання обличчя, оскільки технологічний гігант заявив про плани раннього випуску Galaxy S9 в наступному році. Очікується, що флагман нового покоління дебютує на Snapdragon 845, з датчиком відбитків пальців, Android Oreo та ін. в січні 2018 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.