Qualcomm Snapdragon 845: потужніший і економніший

7 Грудень 2017

Коментарі:

0
 Грудень 7, 2017
 0
qualcomm snapdragon 845
Категорія: Новини

Компанія Qualcomm – надійний партнер Xiaomi, оголосила про закінчення розробки нової процесорної системи під номером 845.

Цей комплекс розроблений за 10 нм технологією FinFET, як і попередник, Snapdragon 835. Однак, у новішій моделі буде застосовано технологію Low Power Plus, на відміну від попередньої, де використовувалась перша версія економічної технології. Це, за словами розробників, дозволить економити до 30% енергії.

Процесор складається з ядер Kryo 385, чотирьох високоефективних з максимальною частотою 2,8 ГГц, та чотирьох повільних, але економічних, які працюють з максимальною частотою 1,8 ГГц.

Оглядачі також кажуть про зростання продуктивності нового процесора у півтора рази.

Snapdragon 845 має графічний чіп GPU Adreno 630, що підтримує програмні інтерфейси OpenGL ES 3.2, OpenCL 2.0, Vulkan и DX12. Це дозволяє казати про 30% збільшення ефективності обчислювання медіаданих.

Процесор обробки зображень Spectra 280 дозволить отримувати і обробляти без втрат відеопотік 4К HDR за частотою до 60 к/с. Також він підтримує режим slow motion (уповільнене відео) з роздільною здатністю HD і частотою кадрів 480 к/с.

Відеографічний адаптер також поширює динамічний діапазон колірного простору, зменшує шум при низький освітленості.

qualcomm snapdragon 845

У новій процесорній системі велику увагу приділено віртуальній та доповненій реальності. Нові і снуючі гарнітури VR отримають могутню підтримку від нового процесора.

Став ширшим канал передачі даних модема. Тепер він має рейтинг Х20, що означає швидкість передачі даних до 1,2 Гб/с.

Чіп Qualcomm Hexagon 685 забезпечить підтримку штучного інтелекту і підвищить можливості систем на процесорі 845 до самонавчання.

Система енергозабезпечення Quick Charge™ 4+  дозволить заряджати елементи живлення на 50% лише за 15 хвилин (мова йде про сертифіковані пристрої).

Також процесорна система буде підтримувати подвійні камери з роздільною здатністю до 16 Мп, одиночні камери – до 32 Мп.

У розділі аудіо можливостей зазначено, що нова система підтримує кодування Qualcomm Aqstic™ ,  aptX™ від Соні та кодування звуку для систем з ЦАП PCM до 384kHz/32bit.

Бездротові інтерфейси, що підтримує новий процесор, мають у своєму складі Bluetooth 5, GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, а також, звісно, Wi-Fi 802.11ac 2×2 з підтримкою MU-MIMO та частотами 2.4 GHz, 5 GHz та 6 GHz.

Зрозуміло, що Snapdragon 845 стане системою, на якій наступного року збудують свої флагмани топові бренди, серед яких, звісно, і давній партнер Qualcomm, компанія Xiaomi.

Виходячи з характеристик процесорної системи, можна скласти уяву про характеристики майбутніх смартфонів вищого класу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.