Qualcomm 7nm SoC може вийти вже під новим маркуванням, а його виробництво перейде до TSMC

14 Червень 2017

Коментарі:

1
 14 Червня, 2017
 1

Своєчасні інвестиції у розробку 7-нм кристалів дозволили тайванській TSMC на декілька місяців випередити у цьому напрямку Samsung, яка вимушена була значні зусилля зосередити на організації виробництва чіпів 14-нм на замовлення Qualcomm (Snapdragon 820 та Snapdragon 821), а також на впровадженні технології 10-нм для Snapdragon 835.

Та спочивати на лаврах корейцям навряд чи вдасться. Вже декілька джерел повідомили, як про майже вирішене питання, що партнером у виготовленні найновішого Snapdragon 845 для Qualcomm виступить TSMC.

Раніш компанії вже досить вдало співпрацювали під час випуску 808-ї та 810-ї моделей Snapdragon. І ось тепер, схоже, їх тандем відновиться і новий 845-й мобільний процесор, або, як просила на початку року називати свої витвори Qualcomm, “мобільна платформа”, за замовленням американців буде вироблятися на Тайвані. Крім прогнозованого зростання продуктивності майже на 30% очікується, що процесор вийде у світ під новим маркуванням. Замість комбінації букв MSM і чотирьох цифр буде використовуватись позначення SDMxxx. Тобто, Snapdragon 845 отримає індекс SDM845, а не MSM9000.

Але ж ходять чутки, що і для Samsung майбутнє розлучення з Qualcomm стане не такою вже неочікуваною подією. Запустивши свого нинішнього флагмана Galaxy S8 на базі Snapdragon 835, та навіть запланувавши у Galaxy Note 8 використання 836-ї моделі того ж таки Snapdragon з тактовою частотою 2,45 ГГц, компанія в подальшому теж нібито не планувала будувати своє процесорне майбутнє на співробітництві з Qualcomm. Інформація про те, у чому полягатиме “власний шлях” Samsung, поки що вкрита густим туманом, але деякі сигнали щодо планів зосередитись на власних розробках і створити дієву конкуренцію Qualcomm, мабуть дійшли і до американців.

На цьому шляху Samsung навіть мала намір на певному часовому відрізку співпрацювати з тією ж TSMC, та не склалося. Утім, є певні сумніви, що Snapdragon 845 (або SDM845) отримає 7-нм архітектуру, оскільки, щоб перевести свої потужності на їх випуск у промисловому масштабі, TSMC потрібен час мало не кінця наступного року. Тож поки що напевно при виготовленні Snapdragon 835 та 836 Qualcomm буде використовувати ті ж самі 10 нм, безперечно, намагаючись максимально підвищити тактову частоту та оптимізувати процесну складову, а як дійде діло до 845-ї моделі, тоді й побачимо.

Коментарі

  1. Юрко сказав:

    правильно
    самсунг зажрався

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.