QiCycle - велосипед від Xiaomi за 3000 доларів. ФОТО

22 Березень 2016

Коментарі:

0
 Березень 22, 2016
 0

Отже, зовсім недавно анонсований велосипед від Xiaomi з цінником преміум-класу став реальністю. Пропонуємо вам фотогалерею його зображень.

Що можна побачити на фотографіях?

qicycle001

По-перше, ми бачимо професійний шосейний велосипед з оснасткою Shimano Ultegra, яка сам по собі може коштувати близько 3-х тисяч доларів. Це професійне рішення для гонщиків, а не для катання по двору.

qicycle013

По-друге, візуально присутні електронні елементи, до яких і має відношення Xiaomi. Як кажуть, є звичний акселератор, моніторинг швидкості, відстані, температури і фізичного стану велосипедиста – пульсу, завдяки Mi Fit, або спеціально розробленим датчику, оскільки для атлета необхідний постійний моніторинг пульсу. Напевне, управлятися всі пристрої будуть за допомогою смартфону і спеціального додатку MIUI.

qicycle009

По-третє, для кого ця модель? Точно, не для любителів. Для такого апарату з карбонової рамою, що важить 7 кг, потрібно ідеальне дорожнє покриття для розкриття його потенціалу. Швидше, він адресований професійним велогонщикам. Можливо, одним з перших клієнтів буде збірна Китаю з велоспорту. Для підвищення рівня любителів не потрібні такі дорогі і високотехнологічні рішення, а для професіоналів це цінник на нижній межі, є велосипеди і без всякої електроніки з цінником в десятки тисяч доларів.

qicycle002

Можна зробити висновок, що QiCycle R1 – це професійне рішення. Але, добрий початок. Де один велосипед – там і інші. Будемо сподіватися, що за R1 піде модель MTB з цінником в 500-600 доларів, і, можливо, туристський велосипед за 400-500. Нагадаємо, велосипед для міського циклу у Xiaomi вже є, він називається YunBike і оснащений електроприводом.

Тепер помилуємося новим велосипедом від Xiaomi – QiCycle R1.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!