QiCycle - велосипед від Xiaomi за 3000 доларів. ФОТО

22 Березень 2016

Коментарі:

0
 Березень 22, 2016
 0

Отже, зовсім недавно анонсований велосипед від Xiaomi з цінником преміум-класу став реальністю. Пропонуємо вам фотогалерею його зображень.

Що можна побачити на фотографіях?

qicycle001

По-перше, ми бачимо професійний шосейний велосипед з оснасткою Shimano Ultegra, яка сам по собі може коштувати близько 3-х тисяч доларів. Це професійне рішення для гонщиків, а не для катання по двору.

qicycle013

По-друге, візуально присутні електронні елементи, до яких і має відношення Xiaomi. Як кажуть, є звичний акселератор, моніторинг швидкості, відстані, температури і фізичного стану велосипедиста – пульсу, завдяки Mi Fit, або спеціально розробленим датчику, оскільки для атлета необхідний постійний моніторинг пульсу. Напевне, управлятися всі пристрої будуть за допомогою смартфону і спеціального додатку MIUI.

qicycle009

По-третє, для кого ця модель? Точно, не для любителів. Для такого апарату з карбонової рамою, що важить 7 кг, потрібно ідеальне дорожнє покриття для розкриття його потенціалу. Швидше, він адресований професійним велогонщикам. Можливо, одним з перших клієнтів буде збірна Китаю з велоспорту. Для підвищення рівня любителів не потрібні такі дорогі і високотехнологічні рішення, а для професіоналів це цінник на нижній межі, є велосипеди і без всякої електроніки з цінником в десятки тисяч доларів.

qicycle002

Можна зробити висновок, що QiCycle R1 – це професійне рішення. Але, добрий початок. Де один велосипед – там і інші. Будемо сподіватися, що за R1 піде модель MTB з цінником в 500-600 доларів, і, можливо, туристський велосипед за 400-500. Нагадаємо, велосипед для міського циклу у Xiaomi вже є, він називається YunBike і оснащений електроприводом.

Тепер помилуємося новим велосипедом від Xiaomi – QiCycle R1.

Русская версия
Итак, совсем недавно анонсированный велосипед от Xiaomi с ценником премиум-класса стал реальностью. Предлагаем вам фотогалерею его изображений.

Что можно увидеть на фотографиях?

qicycle001

Во-первых, мы видим профессиональный шоссейный велосипед с обвесом Shimano Ultegra, который сам по себе может стоить около 3-х тысяч долларов. Это профессиональное решение для гонщиков, а не для катания по двору.

qicycle013

Во-вторых, визуально присутствуют электронные элементы, к которым и имеет отношение Xiaomi. Как говорят, имеется привычный акселератор, мониторинг скорости, расстояния, температуры и физического состояния велосипедиста – пульса, благодаря Mi Fit, либо специально разработанному датчику, поскольку для атлета необходим постоянный мониторинг пульса.

qicycle009

В-третьих, для кого эта модель? Однозначно, не для любителей. Для такого аппарата с карбоновой рамой, весящего 7 кг, нужно идеальное дорожное покрытие для раскрытия его потенциала. Скорее, он адресован профессиональным велогонщикам. Скорее всего, одним из первых клиентов будет сборная Китая по велоспорту. Для повышения уровня любителей не нужны такие дорогие и высокотехнологичные решения, а для профессионалов это ценник на нижней грани, есть велосипеды и без всякой электроники с ценником в десятки тысяч долларов.

qicycle002

Можно сделать вывод, что QiCycle R1 – это профессиональное решение. Но, лиха беда начало. Где один велосипед – там и другие. Будем надеяться, что за R1 последует модель MTB с ценником в 500-600 долларов, и, может быть, туристский велосипед за 400-500. Напомним, велосипед для городского цикла у Xiaomi уже есть, он называется YunBike и оснащен электроприводом.

Теперь полюбуемся новым велосипедом от Xiaomi – QiCycle R1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.