Пристрої Sony, Samsung, Xiaomi, Amazon успішно зламали в усіх на очах

8 Листопад 2019

Коментарі:

0
 8 Листопада, 2019
 0
Категорія: Новини

Минулого тижня в Японії проходила конференція з безпеки Pwn2Own, в рамках якої “офіційні” хакери випробували на міцність безпеку різних пристроїв: розумних спікерів, Wi-Fi роутерів, та, звичайно, смартфонів.

Жодний з пристроїв не встояв перед численними атаками спеціалістів зі злому. Найбільш вразливими виявилися “розумні” помічники від Amazon, телевізори від Samsung та Sony, а також Wi-Fi роутери від TP-Link та Netgear.

На другий день конференції не встояли також і смартфони. Користуючись вразливостями пристроїв до коду JavaScript, хакери зробили експлойт, який зміг допустити зловмисників до внутрішньої пам’яті смартфонів Samsung Q60 та Mi 9, які змогли завантажити фотографії зі смартфонів, що потенціально є порушенням безпеки особистості власника пристрою.

На Samsung Galaxy S10 вдалося потрапити через “дірку” у NFC протоколі і не тільки поцупити фотографії, але й примусити смартфон сфотографувати довкілля.

Спеціалісти з безпеки попереджають, що головна небезпека – це користування загальнодоступними мережами Wi-Fi, де перехоплення даних можливе не тільки у загальній мережі, а й між смартфонами при їх близькому контакті. При цьому можливо не тільки втратити конфіденціальність інформації на своєму смартфоні, але й завантажити вірус, що наробить багато більших неприємностей.

Рецепти захисту прості: двофакторна авторизація при розблокуванні (пароль плюс відбиток пальця, або відбиток пальця та сканування обличчя), відсутність на смартфоні чутливих даних (паролів, номерів кредитних карток, інтимних фотографій тощо), обмеження доступу додатків до контактів та медіафайлів.

Будемо сподіватися, що дані, які були передані хакерами розробникам програмних оболонок смартфонів, будуть прийняті до уваги і найближчим часом вийдуть оновлення з патчами безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.