Процесор Surge S2 може з'явитися вже у вересні

20 Липень 2017

Коментарі:

0
 Липень 20, 2017
 0
Категорія: Новини

Як подейкують балакучі язики, Xiaomi вже почала відбирати чіпи свого нового процесора Pinecone Surge S2. Наразі відомо, що чіп буде вироблений за 16 нм технологією, а не за 10 нм, як говорили раніше.

Обсяг виробництва для Surge S2 запланований на третій квартал цього року, а це означає, ми зможемо побачити смартфони з підтримкою Surge S2 до кінця цього року.

Нагадаємо, перший власний процесор Xiaomi, який мав назву Surge S1 з’явився на ринку у січні, я на його основі було зроблено версію флагманського смартфона Mi 5C.
Джерела стверджують, що на цьому процесорі буде задіяний ряд смартфонів Xiaomi, Xiaomi Mi 6s або Mi 6c будуть поставлятися з цим чіпом, і їх планується випустити в третьому кварталі цього року.

Surge S1 виробляється з використанням 28-нм техпроцесу TSMC, і Xiaomi стверджує, що це чіп середнього класу, прямий конкурент для Snapdragon 625, хоча Сяомі каже, що їх Surge S1 SoC перевищує пропозицію Qualcomm. Також варто відзначити, що Surge S1 був анонсований після двох років розробки, і це було оголошено через дочірню компанію Xiaomi, Pinecone Electronics, компанію, яка базується в Пекіні.

З огляду на те, що TSMC і Xiaomi використовують 16-нм процес для розробки процесора Surge S2, очікується, значно покращиться ефективність використання енергії. Поки невідомо, що ми можемо очікувати, коли мова заходить про специфікації Surge S2, хоча ми вважаємо, що тут ми розглядаємо 64-бітний восьмиядерний процесор, але джерело не надало ніякої інформації про ядра цього чіпу.

Тим часом, є така інформація, яку оприлюднили експерти під час презентації сімейства процесорів Pinecon. Отже, вірогідно Surge S2 буде вироблено із застосуванням 10-нанометрової технології. Його конфігурація ймовірно включає вісім обчислювальних ядер. Це квартет ARM Cortex-A73 і квартет ARM Cortex-A53. Мінімальна тактова частота складе 2,0 ГГц, максимальна – 2,7 ГГц. Говориться про наявність графічного прискорювача Mali-G71 MP12 з частотою 900 МГц.

У створенні нового процесора брала участь і корпорація Nokia, патенти якої стали у нагоді, також Нокія планує використовувати процесор S2 у деяких своїх смартфонах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.