Прошивки на основі Андроїд 7 для Mi 5S, Mi 5S Plus, Mi MIX та MI Note 2 і можливий Redmi pro 2

17 Травень 2017

Коментарі:

4
 17 Травня, 2017
 4
Категорія: Новини

Вчора вийшли бета-версії прошивок MIUI 8 на основі Аднроїд 7. Їх отримали по повітрю учасники бета-тестування. Про нові прошивки відомо лише те, що їх розмір значно збільшився. Поки що Андроїд 7 прилетів на Мі 5S, Mi 5S Plus, але найближчим часом прийде і на Mi MIX і MI Note 2. В зв’язку з переходом на нову версію ОС, щотижневі оновлення для цих смартфонів будуть відізвані, або затримані.

Тим часом, амбіціозний експеримент Xiaomi у вигляді шикарного смартфона Redmi pro, без перебільшень, топового пристрою за ціною бюджетної моделі, схоже, отримає новий поворот. Нещодавно пристрій зник з онлайн-вітрин Xiaomi, але минулого тижня стався виток інформації про нову модель цього смартфону.

Його зображення так ніхто і не побачив, але напис під ним свідчить про те, що Redmi pro 2 може бути реальністю. Однак, ціна дещо турбує, бо виглядає занизькою для такого апарату, але все може бути.

Чекаємо на нові анонси, тому що втратити такий потужний і інноваціонний пристрій було б шкода.

Коментарі

  1. Юрко сказав:

    А є список всіх смартфонів яким очикувувати оновлення до Android 7 або хоча б Android 6?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.