Прошивка MIUI святкує сьому річницю

16 Серпень 2017

Коментарі:

0
 16 Серпня, 2017
 0

Перший продукт компанії Xiaomi – прошивка MIUI сьогодні святкує своє семиріччя.

Протягом останніх 7 років користувальницький досвід складався безпосередньо з першої MIUI 1 до теперішньої блискавки MIUI 9. Протягом останніх 7 років MIUI зазнала дев’ять різних змін з великими результатами.

Еволюція MIUI зафіксована на цих знімках різних піктограм інтерфейсу з версій від 1 до 9. Різницю видно не тільки в кольоровій схемі, але і в самих піктограмах, які завжди відповідали трендам свого часу.


Фотографії були випущені Сяомі сьогодні в рамках святкування 7-ї річниці МІУІ. Слід зазначити, що MIUI 1 був розроблений лише для Google Nexus One, і тоді він мав більше функціональних можливостей, ніж у порівнянні з чистим Андроїдом.

Версія 2 отримала підтримку для більшості смартфонів, але MIUI, як відомо, сьогодні починається з MIUI 3, випущеної в квітні 2012 року.

Це ознаменувало важливу віху для MIUI, оскільки вперше були  представлені теми, і це дало користувачам можливість гнучко використовувати прошивку і налаштовувати її, як вони хочуть. MIUI 3 був заснований на операційній системі  Android 2.3 для мобільних пристроїв Google, і Mi 1, на якій  була попередньо встановлена  MIUI 3.

З точки зору дизайну, MIUI 5 мала найбільші зміни у своєму зовнішньому вигляді, оскільки піддавалася переробці і реконструкції усього графічного інтерфейсу (GUI), починаючи від додавання сповіщення в меню, відтінків у  анімації і колірних рішеннях На MIUI 5 було вилучено всі Служби Google через нові закони в Китаї.

MIUI 6 також принесла  зміни в іконках і стався перехід до пласких значків з більш високим ступенем розпізнавання.

З тих пір іконки продовжують отримувати незначні зміни, аж до поточної версії, але найголовніше, все більше і більше функцій стали доступні в MIUI, останньою версією якої вважається швидка  блискавка MIUI 9.

Згадуючи MIUI всіх версій, ми вітаємо всіх шанувальників цієї прошивки і продукції Xiaomi від офіційної спільности шанувлаьників MIUI в Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.