20 Листопад 2014

Коментарі:

4
 20 Листопада, 2014
 4

Головною проблемою прошивки MIUI завжди була відсутність можливості швидко увімкнути у ній ішну мову окрім китайської чи англійської. І це не провина розробників – вони роблять програмну частину, щоб встигнути кожну п’ятницю реалізувати нове оновлення чи доповнення. А переклад потребує багато часу. На щастя, у прошивки MIUI є багато фанів в усьому світі. І вони допомагають з перекладами. Завдяки їхній праці, мільони прихильників MIUI отримали локалізовані версії прошивки.
Але тепер ми бачимо, що Xiaomi почала робити кроки до створення мультимовної версії свого продукту. Наразі на офіційному сайті компанії з’явилася можливість обирати мову інтерфейсу. Поки що з п’яти мов, переважно азійських: індійської, малайзійської, філіпінської, індонезійської і, звісно, англійської.
Але, сподіваємось, дійде і до російської з українською.

Ми теж робимо великі кроки у популяризації української MIUI в Україні і незабаром вам стане відомо про наші амбіційні плани та їх здійснення.

А поки чекаємо на помаранчеву п’ятницю і нову версію прошивки.

Коментарі

  1. Олексій сказав:

    Кому листа писати?))

  2. Юрий сказав:

    Питання українського перекладу буде вирішено найближчим часом. Там побачимо. Почекайте трохи 🙂

  3. андрей_ua сказав:

    Можно сделать, чтобы был Выбор на каком языке читать на русском или украинском

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.