Проблема з бутлоадером у Redmi Note 3/Prime буде вирішена найближчим часом

17 Грудень 2015

Коментарі:

3
 17 Грудня, 2015
 3

Як відомо, з причини дотримання безпеки, у новому смартфоні компанії Xiaomi Redmi Note 3 заблокований бутлоадер. Це не новина у світі мобільних телефонів. Як відомо, таке ж робить на своїх смартфонах НТС, де процедура розблокування нагадує детективну історію, і багато інших виробників розумних гаджетів.

Але ж, на відміну від інших, компанія Xiaomi оновлює свою прошивку щотижня, а заблокований бутлоадер унеможливлює прошивку кастомних прошивок, зокрема, локалізованих.

Це стало дуже прикрою несподіванкою для іноземних користувачів нового смартфону.

Але, розробники у компанії Xiaomi розповіли, що у найближчий час буде оприлюднено утиліту, яка розблоковує бутлоадер і дає можливість встановлювати будь-які прошивки, у тому числі й локалізовані.

Ця програма з’явиться наступного тижні китайською мовою, а найближчим часом буде перекладена на англійську.

Тож не сумуйте, і поспішайте придбати приголомшливу новинку – Redmi Note 3 як подарунок на Новий рік у магазині розумних гаджетів XIAOMI.UA

Коментарі

 1. Ivan сказав:

  Найближчими часами кормят уже больше двух недель пользователей. Некоторые люди уже заказали, им успел уже телефон прийти, а в Xiaomi говорят найближчим часом. С одной стороны понимаю, безопасность, но с другой нужно понимать нюансы рынка своих устройств и осознавать, что огромная аудитория покупает телефон в Китае для того, чтобы пользоваться в других странах. Это как нож в спину такой вот поступок.

  • Юрий сказав:

   для них это не огромная аудитория. огромная – это Индия, Бразилия. те жалкие сотни тысяч, которые покупают на али или бэнегуде – крохи, которые могут потерпеть и полгода, и год. Самсунг сильно слушает своих покупателей? Или НТС?

   • Ivan сказав:

    Ну только не нужно про плохое) Ну может быть вы и правы, но почему такие крохи? Продукция огонь, реально ОГОНЬ за такие деньги. Но вот локализация хромает. Да, есть глобальная прошивка, но она выходит, как вы сами заметили, через 2, 3 месяца, а то и пол года. Обидно как-то.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.