Про Xiaomi, екосистему і особливості національного бізнесу

5 Жовтень 2017

Коментарі:

Off
 5 Жовтня, 2017
 Off
Категорія: Новини

Хоча наша спільнота є доволі незалежною, у нас є партнери, завдяки яким ми працюємо, отримуємо апаратну, консультативну, ідеологічну, матеріальну підтримку і відстоювання наших інтересів у Китайських партнерів. одним з цих партнерів є компанія NIS, що вже 23 роки працює на ринку користувацької електроніки.

Це завдяки сумісним зусиллям нашої команди і керівництва NIS взагалі стало можливим це ком’юніті. Протягом майже чотирьох років ми розвивали спільноту, перекладали прошивки, робили зрозумілими інструкції, і таким чином, привели в Україну бренд Xiaomi.

Але раптом цього року з’явився новий гравець, якому ні до чого була ідеологія, дух і філософія бренду, але в нього було багато магазинів. І він заявив про те, що тільки він є ексклюзивним власником назви і всього-всього-всього, що пов’язане з Xiaomi.

І почалися новини про те, що Xiaomi забороняє провозити своїх товари через кордон, що компанія подає в суд на всіх неавторизованих продавців і така інша маячня.

Але все це з самого початку було неправдою. В країні є ще багато фірмових дистриб’юторів продукції Xiaomi, які собі працюють і будуть працювати, тому що в цій країні є регулятори, що не дадуть жодному продавцю бути на ринку одному. 

І, звісно, пекінська компанія ні до кого в Україні не розвивалася.

Тому щоб покласти край цим абсурдним чуткам і ствердженням некомпетентних осіб, ми вирішили підтримати наших партнерів і сьогодні присвятити новину їм.

Читайте інформацію з перших рук тут.

А ми, в свою чергу, заявляємо, що ми нічого не продаємо, у нас немає магазинів, сервіс-центрів, програмістів, інженерів тощо. Також ми не є  службою підтримки якогось магазину чи мережевого супермаркету.

Ми лише інформуємо членів нашої спільноти про новини прошивки і пов’язаних з нею пристроїв, намагаємось вчасно надавати нашим відвідувачам файли програмного продукту, беремо участь у перекладі офіційної глобальної прошивки разом з китайським партнерами і перекладаємо інструкції.  А ще намагаємось надавати допомогу користувачам у рішенні їх проблем, що виникають у процесі користування прошивкою.

Це наша місія, це наша мета і це наша робота.

Comments are closed.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.