Про плани Xiaomi щодо віртуальної реальності, дрона і ноутбука

17 Травень 2016

Коментарі:

0
 17 Травня, 2016
 0

У той час як маркетологи Xiaomi намагаються зберегти факти про нову продукцію компанії до останнього моменту, щоб уберегти від конкурентів, директор компанії Лей Цзюнь час від часу видає далекосяжні плани.

Цього разу у великому інтерв’ю про бізнес, життя і нові технології, засновник Xiaomi відкрив кілька таємниць, що хвилюють шанувальників продукції Mi у всьому світі.

Отже, були підтверджені чутки про те, що повним ходом йде розробка пристрою для віртуальної реальності. Втім, про це прямо говорив Хьюго Барра ще наприкінці минулого року (Xiaomi VR). Також як про реальний факт Лей Цзюн висловився про дрон. І одразу ж в мережі з’явилися ескізи пристрою, схожого на перший дрон Xiaomi.

dron-001

На них ми бачимо чотиривісний літальний апарат з посадочними дугами в різних проекціях. Кажуть, що дрон буде представлений в найближчі тижні.

Куди складніше виявилася ситуація з нотубуком. Нещодавно існувала думка, що ноутбук вже запущений у виробництво і повинен з’явитися у продажу в червні. Але поки директор Xiaomi про цей пристрій не каже.

Так само промовчав Лей Цзюнь про фірмовий процесор Xiaomi, хоча новина про поглинання пекінською компанією виробника чіпів Leadcore теж давно бродить по просторах Інтернету.

Натомість директор пообіцяв в недалекому майбутньому випуск смартфона з вигнутим дисплеєм, однак, не уточнив, чи буде це Mi Note 2, а також бездротового зарядного пристрою (в лінійці пристроїв Mi бездротова зарядка вже є у браслета Amazfit), функцію split screen в MIUI (знову не уточнюючи, чи буде це поділ робочих столів або багатозадачні можливості). Також Лей Цзюнь допустив швидку появу смартфона з подвійною задньою камерою, знову-таки, не уточнивши, чи буде це Mi Note 2 або Redmi Note 4.

Загалом, ми бачимо, що обіцянки Xiaomi багато в чому виконуються, не так швидко, як того хотілося б, але компанія твердим кроком йде шляхом прогресу і нових технологій.

Тому протягом місяця чекаємо появу Mi-дрона і браслета Mi Band 2, а також нової екшн-камери Yi 4K Camera.

Русская версия

В то время как маркетологи Xiaomi всеми силами стараются сохранить факты о новой продукции компании в тайне до последнего момента, чтобы уберечь от конкурентов, директор компании Лэй Цзюнь время от времени выдает далеко идущие планы.

В этот раз в большом интервью о бизнесе, жизни и новых технологиях, основатель Xiaomi открыл несколько тайн, волнующих поклонников продукции Mi во всем мире.

Итак, были подтверждены слухи о том, что полным ходом идет разработка устройства для виртуальной реальности. Впрочем, об этом прямо говорил Хьюго Барра еще в конце прошлого года. Также как о свершившемся факте Лэй Цзюн высказался о дроне. И тут же в сети появились эскизы устройства, похожего на первый дрон Xiaomi.

dron-001

На них мы видим четырехосный летательный аппарат с посадочными дугами в разных проекциях. Говорят, что дрон будет представлен в ближайшие недели.

Куда сложнее оказалась ситуация с нотубуком. Недавно бытовало мнение, что ноутбук уже находится в производстве и должен появиться в продаже в июне. Но пока директор Xiaomi об этом устройстве не говорит.

Так же промолчал Лэй Цзюнь о фирменном процессоре Xiaomi, хотя новость о поглощении пекинской компанией производителя чипов Leadcore тоже давно бродит по просторам Интернета.

Зато директор пообещал в скором будущем выпуск смартфона с изогнутым дисплеем, правда, не уточнил, будет ли это Mi Note 2, а также беспроводного зарядного устройства (в линейке устройств Mi беспроводная зарядка уже есть у браслета Amazfit), функцию split screen в MIUI (правда, не уточняя, будет ли это разделение рабочих столов или многозадачные возможности). Также Лэй Цзюнь допустил скорое появление смартфона с двойной задней камерой, снова-таки, не уточнив, будет ли это Mi Note 2 или Redmi Note 4.

В общем, мы видим, что обещания Xiaomi во многом выполняются, не так быстро, как того хотелось бы, но компания твердым шагом идет по пути прогресса и новых технологий.

Поэтому в течение месяца ждем появление Mi-дрона и браслета Mi Band 2, а также новой экшн-камеры Yi 4K Camera.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.