Пристрої Xiaomi очолили рейтинги вподобань українців

3 Січень 2016

Коментарі:

0
 3 Січня, 2016
 0

Як завжди, у Новий рік підводять підсумки. І якщо говорити про те, які мобільні пристрої стали найпопулярнішими в минулому році, краще звернутися до цільової аудиторії – любителям і користувачам китайських смартфонів і планшетів. Так і вчинила адміністрація популярного українського порталу China-Review.

Їх опитування проводилися в декількох категоріях пристроїв, і скрізь продукція Xiaomi була на висоті.

Наприклад, у категорії “Кращий смартфон ціною до 150 доларів” переміг бестселер Xiaomi Redmi Note 2. Цікаво, правда, де його бачили за такою ціною, але факт залишається фактом – Xiaomi Redmi Note 2 – король бюджетної лінійки.

У категорії “Кращий смартфон ціною від 150 до 180 доларів” з відривом у два рази переміг Xiaomi Redmi Note 3.

У вищій ціновій категорії – від 250 доларів, перемогу здобув пристрій від Meizu, однак, Mi Note увійшов до п’ятірки кращих.

Також до п’ятірки лідерів увійшов Xiaomi Redmi Note 3 у категорії “Найкрасивіший смартфон”. Він же переміг у номінації “Найбільш автономний смартфон”.

У підсумку Xiaomi Redmi Note 3 став кращим смартфоном 2015 року. А кращим планшетом року став на думку відвідувачів Xiaomi Mi Pad 2. При тому, що його мало хто бачив наживо.

Що ж, це відмінний аванс народної довіри і, ми віримо, компанія Xiaomi продовжить радувати нас своїми товарами відмінної якості і невисокою ціною.

Завтра ми розповімо вам історію про проблему бутлоадеру в Redmi Note 3.

Русская версия

Как всегда, в Новый год подводятся итоги уходящего. И если говорить о том, какие мобильные устройства стали самыми популярными в прошлом году, лучше обратиться к целевой аудитории – любителям и пользователям китайских смартфонов и планшетов. Так и поступила администрация популярного украинского портала China-Review.

Их опросы проводились в нескольких категориях устройств, и везде продукция Xiaomi была на высоте.

Например, в категории “Лучший смартфон ценой до 150 долларов” победил бестселлер Xiaomi Redmi Note 2. Интересно, правда ,где его видели по такой цене , но факт остается фактом – Xiaomi Redmi Note 2 – король бюджетной линейки.

В категории “Лучший смартфон ценой от 150 до 180 долларов” с отрывом в два раза победил Xiaomi Redmi Note 3.

В высшей ценовой категории – от 250 долларов, победу одержало устройство от Meizu, однако, Mi Note вошел в пятерку лучших.

Также в пятерку лидеров вошел Xiaomi Redmi Note 3 в категории “Самый красивый смартфон”. Он же победил в номинации “Самый автономный смартфон”.

В итоге Xiaomi Redmi Note 3 стал лучшим смартфонов 2015 года. А лучшим планшетом года стал по мнению посетителей Xiaomi Mi Pad 2. При том, что его мало кто видел в живую.

Что ж, это отличный аванс народного доверия и, мы верим, компания Xiaomi продолжит радовать нас своими товарами отличного качества и невысокой ценой.

Завтра мы поведаем вам историю о проблеме бутлоадера в Redmi Note 3.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.