Пристрої Xiaomi очолили рейтинги вподобань українців

3 Січень 2016

Коментарі:

0
 Січень 3, 2016
 0

Як завжди, у Новий рік підводять підсумки. І якщо говорити про те, які мобільні пристрої стали найпопулярнішими в минулому році, краще звернутися до цільової аудиторії – любителям і користувачам китайських смартфонів і планшетів. Так і вчинила адміністрація популярного українського порталу China-Review.

Їх опитування проводилися в декількох категоріях пристроїв, і скрізь продукція Xiaomi була на висоті.

Наприклад, у категорії “Кращий смартфон ціною до 150 доларів” переміг бестселер Xiaomi Redmi Note 2. Цікаво, правда, де його бачили за такою ціною, але факт залишається фактом – Xiaomi Redmi Note 2 – король бюджетної лінійки.

У категорії “Кращий смартфон ціною від 150 до 180 доларів” з відривом у два рази переміг Xiaomi Redmi Note 3.

У вищій ціновій категорії – від 250 доларів, перемогу здобув пристрій від Meizu, однак, Mi Note увійшов до п’ятірки кращих.

Також до п’ятірки лідерів увійшов Xiaomi Redmi Note 3 у категорії “Найкрасивіший смартфон”. Він же переміг у номінації “Найбільш автономний смартфон”.

У підсумку Xiaomi Redmi Note 3 став кращим смартфоном 2015 року. А кращим планшетом року став на думку відвідувачів Xiaomi Mi Pad 2. При тому, що його мало хто бачив наживо.

Що ж, це відмінний аванс народної довіри і, ми віримо, компанія Xiaomi продовжить радувати нас своїми товарами відмінної якості і невисокою ціною.

Завтра ми розповімо вам історію про проблему бутлоадеру в Redmi Note 3.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!